Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HA szórakozóhelyen tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA szórakozóhelyen tetszik valami csaj, és probálom felszedni, akkor óriási hátrány az, ha nem tudok táncolni? Ekkor tuti abukás? Mármint hogy elutasít?

Figyelt kérdés

úgy értem tényleg nem tudok,mert ritkán buliztam,és külőmbőző stilusokra,kűlőmbőző koreográfiák,táncmozdulatok vannak, pl:máshogy kell dancre mint báli zenére.........de lényeg nem tudok,és errefelé,nincs ahól megtanuljak....

de lényeg buliban fontos atánc.....szerintem hátrány.....ilyenkor bénának gondolnak acsajok egy pasit,és szerintem esély sincs semmire.......



2010. okt. 9. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolute teljesen mindegy. ugyanis a csajok meghatározott céllal mennek szórakozóhelyre és ŐK tényleg szórakoznak ott, leginkább a pasikon. A kérdés csak annyi, hogy akibe akadsz, annak mi volt a terve aznap estére. manapság a psiknak annyira kis százaléka tud csak táncolni, hogy ez nem lehet feltétel.
2010. okt. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 pappmartin ***** válasza:
ne parázz,kezdj el idétlenkedni és viccesnek tart vagy hívd meg egy üdítőre vagy ilyesmi:)
2010. okt. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 pappmartin ***** válasza:
amugy hányéves vagy?
2010. okt. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajnali 2-3 körül menj le dizsibe,addigra berúgnak a nők is és a béna mozgást is jónak fogja értékelni,ha bejössz neki.
2010. okt. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szevasztok tudom gáz........ 22 éves vagyok,és talán már profin kéne tudnom táncolni...xd de nem tudok........és tudom más helyzetekben ez nem számít,de buli erről szól,tehát ott ez adott szituáció.......tánc..... amúgy meg sok nálam idősebb pasi sem tud,mert látom ha valki béna,vagy nem az.......
2010. okt. 10. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:
nem kell jól tudni táncolni, csak nyomd oda a farkad a seggéhez az csá.
2012. dec. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

menj ilyen karaoke-bárba vagy ahogy rock zene van mert arra a csjok többsége is összevissza ugrál, nagyot nem bukhatsz :D

én azt szoktam hogy "pogózok" (csaj létemre olyan a mozgásom mint egy mamuté az üveggyárban) vagyis a parkett szélén kicsit lépegetek és mindig leszólít valami hosszú zsíroshajú, piercinges vadember :D

ilyen helyeken tudtam mindig ismerkedni mert nyitottabb, jobb arcok vannak, nem néznek le akkor sem ha kicsit defektes vagy (márpedig én az vagyok :D)

max. egy jó haverság, ivócimbi lesz a másik ha nem jön be a dolog, nincs az mint a discoba, hogy még fel is rúg meg arcon böfög az a műmájer pasi aki nem talál elég menőnek meg kiszúrja milyen bénán mozgok... és fordítva lányba se rihegő hiénahangú pitsák vannak

normális lányt rockerek közt találsz én azt mondom

pedig magát a zenét annyira nem bírom de minden barátom rocker

2012. dec. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igazából ha a csajjal már táncolsz és ahogy előttem írták ,, a farkad a seggénél" van akkor nincs más dolgod, mint utánozni őt a mozdulatait amikor kever akkor te is keversz ...

ha nem ribanc akkor egyből nem fog neked hátat fordítani..meg kell hívni egy italra, de elhiheted, hogy akar majd táncolni veled, szóval szerintem egy két mozdulatot gyakorolhatnál...

2012. dec. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a normális/értelmes hozzászólásokat! :)
2012. dec. 10. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!