Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet felszedni 6-7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felszedni 6-7 kilót, hogy végre én is vonzó legyek a lányok számára? Miért ilyen nehéz híznom?

Figyelt kérdés
Hiába zabálok mindenféle kaját, másnapra ismét visszaáll a súlyom, a BMI szerint legalább 6 kilót kéne felszednem, hogy egészséges súlyú legyek, mert így a normál alatti, sovány kategória vagyok és szerintem ezért sem kellek a lányoknak. :(

2012. dec. 14. 10:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
minden este egyél meg két mcburgert, vagy egy egész pizzát, olyan nem létezik, hogy valaki ezektől ne hízzon
2012. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
és ha nincs rá pénze?
2012. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%
Valami sport esetleg? Egyrészt a mozgástól megnő az étvágyad, másrészt izmot szedsz fel, nem zsírt, az pedig még talán jobb is.
2012. dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Amúgy ja, nagyon sok pénzbe kerül úgy étkezni, hogy ne zsírba hízzál, mert gondolom nem hájpacni szeretnél lenni.
2012. dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Speciális vitaminkészítményt kell szedni. De szerintem a Béres Csepp is megfelel, én attól tudtam hizni pár kilót pedig előtte ehettem akármit semmi sem látszott meg. Barátomat a belével műtötték előtte nagyon sovány volt mivel felszívódási zavarok voltak ugye a betegség miatt de amikor elkezdett szedni egy vitaminkészitményt akkor felszedett pár kilót és végre egészséges kinézete van.

Egyébként van aki kifejezetten a vékony fiúkat szereti, csak még biztos nem találkoztál olyannal.

2012. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
7%
Elsőnek üzenem, hogy én még fogytam is tőlük!!! Üres kalóriák, semmi hasznos tápanyag és nyomelem.
2012. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

Én sovány vagyok. Viszont nincs gondom a nők terén :-P Ne ettől várd a megoldást!

Hízni nem tudok, próbáltam már minden lehetséges módon: zabálva, testtömegnövelőkkel, vitaminokkal. Egyedül a mozgás segít valamennyit, de az sem tartós. 20 éve tartom a súlyom, se le, se fel ...

2012. dec. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%
Fogytál tőle?? Nem a hasznos tápanyagtól fogsz elsősorban hízni...hanem a kalóriától és pont az a lényeg benne, hogy üres kalória tehát hiába eszel meg akár 3 bigmac-at ebédre 2óra múlva farkas éhes leszel...iszonyat egészségtelen és hízni azt biztos lehet tőle de inkább valahogy máshogy kellene :)
2012. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Ezt bírom:


A nők akik nagyrészt hízásra hajlamosak, nekik állandóan éhezniük kell mert egy nő legyen sovány!

A férfiak nagyrészt gebék, mert gyors az anyagcsréjük, ők meg kitömött mackós vagy izomkolosszusok akarnak lenni, mert egy férfi legyen nagydarab!


Imádom ezt, hogy egy-két kivétellel mindig a természet ellen kell ténykednie mindkét nemnek...


A nők koplalnak, a pasik meg kondiznak...


Milyenek lennének, ha nem lenne média? Mint régen. A nők élveznék a sütizést, szép molett tehénkék lennének (=faros-bögyös menyecske), a pasik meg hájpacnik, vagy kis csutfaszok, de a menyecskéknek jó lenne az is :)


Nem azért mondom, mert kövér vagyok (53 kiló vagyok), csak tényleg annyira hülye ez a világ...

Szerencsére én ehetek, de ha kissé túlzásba viszem akkor feljön egy-két kiló, de úgy általában normál súllyal és mindig úgy gondolom, hogy de jó lenne tök karcsúnak lenni mint egy modell...

Sajnos ez tényleg egy ördögi kör, játszás a természetes ellen.

2012. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
másnapra? szerinted egy nap alatt tudsz hízni? mozogj, egyél sok fehérjét, sportolj, táplálkozz vitamindúsan! tévhit, hogy aki hízni akar, zsírt zsírral kell ennie! csak bántja a szervezetet, fáradtabb leszel, és zsíros.
2012. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!