Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ez lenne a sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez lenne a sikeres csajozás titka? Így lehet könnyen magunkba bolondítani a lányokat?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy eddig az összes randm kudarcba fulladt, mert nem mertem még megcsókolni vagy a kezéet megfogni sem a lányoknak, csak haveri szinten beszéélgettünk, ebből állt az első és utána folytatás nélküli randi. Erre fel legutóbb tökösebb voltam és ügyesen megoldottam, hogy test közelbe kerüljek a csajjal és megöleltem hátulról, aztán puszilgatni kezdtem a nyakán és fura mód a csaj magától mondta, hogy találkozhatnánk máskor is. A többi csaj nem mondta ezt még nekem és nem is kerestek úgy a randik után, ez a lány meg totál beindult rám. Vajon azért, mert testileg közel mertem kerülni hozzá és felizgattam vagy amúgy is bejöttem volna neki, ha csak haveri szinten dumálgatunk első randin? Mennyit számít a testi érintkezés első randin? Tényleg az lenne a lényg, hogy ki merje egy srác mutatni a szexuális vonzalmát a lány iránt?

2012. dec. 13. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
SZerintem ez csajtól is függ. Én is volt h első randin rámásztam a csajra, aztán megkérdezte, hogy "te mit csinálsz?"
2012. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Ez is számít, mert nem sok lány mer ilyesmit kezdeményezni, de leginkább a külsőn múlik.
2012. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a nő egy olyan fajzat, amelyiknek épp ez a nyomulós stílus jött be. Másik meg már a rendőrséget hívná rád, hogy micsoda egy szatír féreg vagy,hogy első randin hozzá mersz érni pfuuu-huuu! És az a gond,hogy egyikre sincs ráírva, hogy mikéne neki. Tiszta szerencse dolga. Ennél most szerencséd volt, hogy pont úgy csináltad, ahogy bejön neki. Másik már rég lelökött volna a lépcsőn!
2012. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, kell a kino. Ez alapvető a csajozásban, hogy minél előbb valamiféle fizikai kontaktust vegyél fel a lánnyal. Nem feltétlenül fontos egyből csók. Pl. ez a nyak puszilgatás nagyon jó, amit csináltál, én is alkalmaztam már. Sikerrel.
2012. dec. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!