Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tegyem meg ismét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tegyem meg ismét ezt, harmadjára is?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon magányos vagyok, szerethiányom is van már, de sajnos nem találok olyan lányt, akivel összejöhetnék, így már többször is megcsináltam, hogy ilyenkor leittam magamat és a táncparkettem bepróbálkoztam mindegyik csajnál és, aki hagyta magát azzal smároltam. Most erősen gondolkozom, hogy újra megtegyem-e, mert ez így nem élet. :(

Amúgy csak olyan lányok smároltak velem, akik nem is az eseteim, de kit érdekel, addig legalább érzem, hogy valakinek kellek, már úgy is elegem van a sok felszínes, beképzelt lányból, mindnek csak a fullos pasik jönnek be.



#részegség #csajozás #szeretetiány
2012. dec. 12. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom fizetni a rezsit még sem sírok..Pedig az nagyobb probléma!
2012. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is magányos vagyok, szeretett hiányom van és már az kell hogy valaki szeressen és fontos legyek neki. De még sem iszom le magam és megyek oda akárkihez. Türelmes vagyok és várok ameddig kell. Ne legyél olyan mint a többi férfi, hogy ha nincs ló jó a szamár is.... Előbb utóbb mindenki megkapja azt amit érdemel.


19/f

2012. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
öhm...ki kell ábrándítsalak ezek a félrészeg r*bancok akikkel smárolsz....hát hogy mondjam...rohadtul nem kellesz nekik...arról nem is beszélve hogy talán percekkel előtte elégítettek ki valakit orálisan...szóval az sem élet, viszont a rendes lányok szemében elsod magad....legalábbis az én szememben nagyon rossz pont ha egy fiú 40-50 lánnyal smárolt meg bárkit megrak a wc-ben....
2012. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as, így is úgyis esélytelen vagyok nálatok, hiszen nem vagyo jó pasi, akiktől elolvadtok. Sosem kellettem még eg ylánynak sem, amíg jó fiú voltam, aztán leittam magam először osztálytálykiránduláson és máris tapadtakk rám a lányok. Senkinek sem kellenek a jó fiúk és én is utálom azt a gyökér énemet, részegen legalább őszintén sz@rok a világra.
2012. dec. 12. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:

#2-es

19 évesen én is olyan naív voltam mint te.

Persze, majd egyszer találok egy lányt akivel kézenfogva futunk a naplementébe bla-bla stb.


Pár év és mikor te is 23 leszel mint én rájössz, hogy mindenkinél bekellett volna próbálkoznod. Már késő lesz, és mikor valaki szóbaáll veled és megtudja, hogy sosem volt senkid, egyből jön " és mibajod ? " szöveg és leprásként leráznak.

Megértem a kérdezőt, bár én sosem ittam le magam ( és nem is fogom ).

2012. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tyler913 ***** válasza:

Szerintem meg kell próbálnod józanul szarni a világra. Kapizsgálod a lényeget,kezded már látni,hogy a jófiúság nem működik,és lazábbnak,flegmábbnak kéne lenned,csak rossz úton akarod ezt elérni. A részeg srác nagyon nem vonzó,hiszen aki arra képtelen,hogy magát kontrollálja,hogyan tudna egy nőt kontrollálni?


Tanulj meg laza lenni pia nélkül,és úgy próbálkozz be a csajoknál!

2012. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha ilyen egyszerű lenne, nyílván nem a piához nyúlnék. A pocsék gyerekkortól kezdve sok minden úgy alaktított ki jelleremre, hogy a lehető legkevéséb legyek vonzó alányok számára. Arról nem is bszélve, hogy még a genetika is ellenem van, mert nem lettem helyes, jóképű, magas srác.
2012. dec. 12. 21:18
 8/9 Tyler913 ***** válasza:

bla-bla-bla...

Gondolod,hogy az összes többi srácnak mind ideális gyerekkora volt,meg amúgy is mindenki élcsajozónak született,csak Te nem? Ezek kifogások,ember. Ok,valakinek könnyebb,valakinek nehezebb az útja,de mindenki megváltozhat. Csak nagyon unom már azt látni,hogy felnőtt férfiak nyafognak arról,hogy azok a szemét nőnek csak az Adoniszok kellenek,miközben semmit nem tesznek azért,hogy megváltozzanak.

2012. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jótanács: amelyik hagyja a smárt, annál próbálkozz kettyintéssel is (bevonni klotyóba vagy szórakozóhelyen kívül bokorba). Bár ha sokat ittál, felállni valszeg nem fog. Ilyen esetben használd a kezed, az is jó móka egy kiéhezett srácnak. Vigyázat: szájjal az ilyet szigorúan tilos!
2012. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!