Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tegyem féltékennyé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem féltékennyé?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel kavargatok de nem vagyunk együtt,és én nagyon odavagyok érte és ö is értem de nem akar többet ...viszont jo lenne ha féltékennyé tudnám tenni!
2012. okt. 9. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
feküdj le egy rakat kanos gyerekkel.
2012. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szexszeljünk, készitsünk fotokat és mutasd meg neki.
2012. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél annyira oda érte...:) Vagy legalább tegyél úgy. Ha érez bármit is irántad akkor ez is elég lesz, ha nem akkor akár tényleg lefeküdhetsz a szeme előtt az egész világgal, az sem fogja meghatni.
2012. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor meg miért nem akar többet?

Szerintem ne mutasd ki ennyire, hogy odavagy érte, hogy ne érezze, hogy szabad a pálya, amikor csak akarja.

2012. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha oda vagytok egymásért akkor miért nem vagytok együtt? Ezt nem értem.

De ha féltékennyé akarod tenni akkor a legjobb módszer ha az ő jelenlétében flörtölsz fiúkkal, nálam ez bevált mikor fel akartam szedni egy pasit. Ne beszélj vele túl sokat, csak max köszönj, észre fogja venni, hogy hiányzik a társaságod és közeledni fog. Nálam ez is bevált.

De ha erre sem reagál akkor meg lefeküdhetsz akárkivel, nem fog tenni semmit az érdekében, hogy együtt legyetek


vagy beszéljétek meg.Kérdezz rá te, hisz 21- században élünk, a lányok is udvarolnak :)

2012. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!