Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg tegyem e az első lépést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tegyem e az első lépést?

Figyelt kérdés

Kollégista vagyok, és nagyon tetszik nekem egy lány. Az egész ott kezdődött, hogy nekem jött az ebédlőben, és azóta folyton őt próbálom keresni...


Elég ritkán látom, de ha mégis akkor szemezünk, hol ő néz rám, hol én rá... Arra gondoltam, hogy bejelölöm facebook-on, mivel elég ritkán látom, és utána ott kezdek el vele megbeszélni egy személyes talit.. Szerintetek? Valami tanács mellé?


2012. nov. 30. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
veszíthetsz valamit?
2012. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jogos, én is így gondolom, de valahogy nem bírom (vagy merem) rávenni..
2012. nov. 30. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig valamikor el kell kezdeni ismerkedni :) Jelöld be, kezdj el vele dumálni, aztán lesz ami lesz, lehet kiderül hogy tök jó arc, vagy ellenkezőleg, hidd el utána sokkal könnyebb ha tudod ki után vágyakoztál :)
2012. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem megfogadom a tanácsod.. :) De mégis, mit írjak neki? :D

Vagy hogyan kezdjem el? :S

2012. nov. 30. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Helyetted azért nem csajozhat senki :D Úgyis le fog esni neki hogy mit akarsz, ha ismerkedni akar akkor úgyis "visszadobja a labdát".
2012. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos.. :D Akkor vágjunk bele, és kösz szépen :) :D
2012. nov. 30. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs mit :)
2012. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!