Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tegyem meg az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem meg az első lépést? Nem akarok kisfiúsnak tűnni.20/f

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg végre valahára hogy hogyan hívják azt a lányt aki tetszik Nekem. A baj az, hogy nem tudok már odamenni hozzá mert hétvége van és nem egy településen lakunk. Ha az egyik közösségim portálon írok Neki egy üzenetet az gáz?
2009. nov. 20. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Küldj üzit, vedd fel msn re. Beszélgess vele, fejezd ki, hogy bejön neked.
2009. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lesz még hétköznap, puntosan két és fél nap múlva.
2009. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Némi kiegészítéssel akár én írtam volna, még a kor is stimmel. Én nekem mondjuk az a bajom, hogy nem látom eleget, nincs elég alkalom arra a bizonyos első lépésre. Én most azt csináltam barátnőjét bejelöltem iwiwen aztán azt tervezem, majd tőle kitudom miket szeret , merre jár meg ilyesmi, szoval érted, esetleg a barátnő még segíthet is neked akaratlanul (tudod a pletyka, úgyis elmondja neki, hogy róla kérdezett valaki meg ilyesmi, aztán vagy könnyebb lesz vagy nehezebb).
2009. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha írok neki egy üzenetet az nem baj?
2009. nov. 20. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehogy baj, irj már neki, ne légy ennyire félénk istenem.. ezek a mai fiúk... azt várod ő menjen oda hozzád? Kérd el az msn cimét, és ismerd meg.. gyerünk..mire vársz? :)

19/L

2009. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd ird meg mi lett a történet vége. ;)
2009. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben megírom!:) Írtam Neki végülis de még nem olvasta el!
2009. nov. 20. 16:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Ej ej mindig ez van, segítsünk, de hogy mi lett a vége azt sose irja le senki... :(
2009. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!