Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mikor lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor lehet az első csók várjak még vele v tegyem azt amit akarok?

Figyelt kérdés
Már 4 szer találkoztam a sráccal neten ismiztünk össze és mindketten érzünk egymás iránt bár szerelem nincs.És ő azt vallja h nem kell sokat huzni az időt mivel az ember ugy is "lakva ismeri meg aí másikat" persze nem szószerint értette.Tehát h lehet csók már az 5.talinál bár mi megbeszéltük h ezek még ismiző találkozások tehát randi nállam pl ott kezdődik h akkor vágjunk bele a kapcsiba..Deh lehet h változtatok és akk köv talinál lehetne csók is.......Az a baj h ő is régen volt lánnyal és én is fiúval és azt még nem akarom h megtörténjen aminek sztem még nem kéne tehát a csók meg kihozná belőlünk...Szerintetek??Mit tennétek?Jah és sajna szivogat mindennap bár azt mondja ezt az nyugtatja és bántja h én le akarom beszélni és nekem rosszul esik deh egyszer abba fogja hagyni de ezt most ne kérjem tőle..Bele vágnátok helyettem v nem?Vagy inkább várjak a jhéteig mivel ha most ezen a héten talizunk meg lesz nekem......és félek mert ilyenkor mégjobban kivánok a szexet...Köszi előre is. Timi
2010. júl. 5. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem a korotokat? Ha nem akarod megcsókolni, nem kell, ha meg akarod, akkor csókold meg! Szerintem ilyen egyszerű. 4-5 találkozás után érezni lehet, mennyire szimpatikus a másik.

24/L

2010. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Timi: ) ***** válasza:

ha szimpatikus első talinál is simán belefér a csók.

Mivel régen voltatok együtt szexuálisan mindketten,ha megkívánjátok egymást akkor mi van??? szerintem semmi,de ha neked korai a csók vagy bármi más,akkor ne tedd,neked kell érezni.(bocsi)

de nem értem a szivogat néha ...arra nem tudok válaszolni:$

Timi 23/L

2010. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

sztem egyértelműen lehetne akár első randinál is

DE a legfontosabb, h ne te kezdeményezz, hanem a fiú, hiszen sztem elég gáz ha egy nő kezdeményezi az első csókot

2010. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!