Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoknál sikeres fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál sikeres fiúk, hogyan kell elcsábítani egy 13-15 éves lányt, hogy belém szeressen? Ti hogy szeditek fel a csajokat?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Én már rég nem kezdek ilyen fiatal lánnyal.18 év felett meg már kicsit máshogy kell megközelíteni.

Bókolj neki,dicsérd,hívd el sétálni.De ma már az is elég ha veszel neki egy üveg wiskit és cigit...

2012. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Nyalóka, rajz, csoki, papírcsákó, gumilabda, pöttyöslabda, barbi baba.
2012. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Egy 14 éves még csak gyerek, azt sem tudja, mi az igazi szerelem, ugyanis nem áll olyan fejlettségi szinten szellemileg, hogy azonosulni tudjon a valódi kapcsolati attitűdökkel. Nincs elég tapasztalata sem hozzá...


Issstenem, ha az én ennyi idős gyerekem jönne haza, hogy ő pasizik", biztos lekapnám a fiú kis bögyörőit.

2012. okt. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

15éves vagyok és lány. Legyél "rosszfiú" azok aaa...:DD Helyes,okos,jófej,megértő...Legyen egy kis izgalom. persze ez csak az én véleményem.


ui: a lányokat nem felszedni kell,ez milyen kifejezés?!?!?!?!?!?!?!

2012. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szemezz vele,utalj rá hogy tetszik,kisérd haza,beszelgess vele : )
2012. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13 évessel ne kezdj mert nemcsak hogy bűncselekmény de az apja leszedi a gólyóidat az tuti. 15 évesen se mind van agyilag a toppon de azért ott már lehet nyitni feléjük
2012. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!