Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel lehet elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet elcsábítani egy taxist?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet hogy egyszer ő jött értem, és megtetszett, amúgy egész úton nem szóltunk egymáshoz, csak külsőre tetszik. Ezután kinyomoztam hogy ki ő. Facebook szerint nincs senkije.

Ja és hozzáteszem hogy nem vagyok az az igazán jó csaj, szóval ilyen "üljek be mellé miniszoknyába" ötlet nem jön be. Meg alapból azt sem tudom, hogy hogyan érhetném el hogy ő jöjjön legközelebb is.


2012. okt. 24. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán ha már megtaláltad írjál neki Facebookon valami frappánsat és meg van oldva. Nem kell agyontrükközni.
2012. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát 21. század első lépés,írj neki üzenetet... Hogy legutóbb veled jöttem haza szimpatikusnak tűntél nem-e szeretnél megismerkedni velem. stb. Jobbat nem tudok sajnos.
2012. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz neki Facebook-on?
2012. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tudod a nevét, kérheted, hogy őt küldje a diszpécseres.
2012. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tetszhettél neki mert úgy tűnik hogy zavarban lehetett ha nem szólalt meg az úton a taxisok általában megállás nélkül dumálnak mindenféléről..
2012. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem merek ilyen konkrét lenni hogy írjak neki, ha vissza utasít akkor az elég nagy égés. Ezután többet nem is merném ezt a taxitársaságot hívni ahol ő van, nehogy találkozzak vele. Kisvárosban lakok szóval ezen kivül csak 1 maradna akkor.


Név alapján kérhetném őt, de akkor biztos rákérdezne hogy honnan ismerem, nem? Erre mit mondhatnék?

2012. okt. 24. 12:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmit sem mersz csinálni, akkor mi a kérdés lényege?
2012. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha legközelebb hozzá kerülsz, mivel mint mondtad kisváros két taxitársaság komoly az esélye hogy fogsz, akkor próbálj beszélgetést kezdeményezni, teljesen átlagos témákról, milyen napja volt, hogy megy mostanában a taxizás bármi és elindulhat egy beszélgetés utána. Ha érdeklődő ő is kérdez valamit stb stb Szépen mosolyogj rá ha épp oldalra tekint vezetés közben amikor a végén fizetsz és megköszönöd a fuvart óvatosan megérintheted a kézfejét ahogy odaadod a pénzt, semmi hivalkodó finom nőies mozdulat egy mosoly kiséretében és csak egy pillantra. Ha tetszel neki, kapcsolni fog, lehet helyben elkéri a számodat, mond valamit. stb stb
2012. okt. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Megmondod neki: ,,Szépszőkehercegötezerébármit!" Ez a legtöbb taxisnál bejön.
2012. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!