Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elcsábitani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Habibibubu10 kérdése:

Hogyan tudnám elcsábitani?

Figyelt kérdés
Most nem arról van szó,hogy rá akarok mászni és szexuálisan elcsábitani hanem,hogy összejöjjünk,hogy úgymond szeressen.Elég jó haverok vagyunk,elvagyunk együtt és nagyon sok dolog közös bennünk.Stilus,zene,filmek meg egy csomó másik tulajdonság is,ja és oltári vicces,oda vagyok érte,szerelmes lettem belé.Nagyon perverzek vagyunk és tettem neki utalásokat és pozitivan reagált,meg sokszor semlegesen.De ő most elutazik,ezért muszáj volt elmondanom neki,hogy szeretem.Erre semlegesen reagált,de beszélgettünk ideálokról és úgy jött le,hogy én vagyok az ideálja.Nem tudom eldönteni van-e kötünk valami vagy nincs? És hogyan tudnám "elcsábitani"? Vagy kideriteni tetszek-e neki?
2012. aug. 26. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

most haverkodsz velem, vagy el tudnál képzelni többet?


és ezt addig ismételgesd, amíg nem válaszol


de mi az, h semlegesen reagált? akkor talán nem...

2012. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem merném tőle ezt igy megkérdezni,mert kérdeztem hasonlót és visszautasitott,aztán megint szóba került és kifejtette,hogy nem úgy értette,hogy nem velem van a baja,csak szimplán a kérdéssel és szóval mégse utasitott vissza.Szóval nem hiszem,hoyg szeret,de ezt hogyan tudnám elérni?
2012. aug. 26. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld magad ne a haverjaként kezelni, mert akkor ő is csak úgy kezel. Legyél csábos dögös és ezt olvasd el

[link]

[link]

2012. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!