Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez randinak számít? Ha igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez randinak számít? Ha igen mennyi időn belül kéne másodikra hívnia?

Figyelt kérdés

néhány napja találkoztam egy sráccal, akivel már hetek óta dumálunk a neten, vagyis 3asban voltunk, ő én, és a haverja. a haver viszont (szerintem direkt, így volt megbeszélve köztük) lelépett hamar, de kihangsúlyozta, hogy mi maradjunk még! Na ketten a sráccal még 2,5órát dumáltunk :) édes volt, kedves, közvetlen, sőt el is kísért.

Ez akkor randinak számít?

Akkor este rámírt hogy épségben hazaértem-e nem-e olt baj az úton stb. :)

Ha bejövök neki (szerintem igen) akkor mikor "illik" vagyis mennyi időn belül "illik" 2. randira hívnia? :)


2012. dec. 13. 18:16
 1/2 A kérdező kommentje:

szerintem tetszem neki, ő is nekem, nagyon :)

mert azóta is rám ír chaten sőt még többet mint a tali előtt :)

És sok egyértelmű jel volt a randin, ami szerintem a vonzalomra utal, kicsit zavarban volt, kérdezgetett rólam, magáról is mesélt, figyelte a reakciómat, bámult, sőt mint irtam (mivel este volt, és ő is messze lakik plusz ellenkező irányba mint én!) felajánlotta, hogy ő igenis elkísér, és még az utolsó átszállásom megállójában is dumáltunk, sokszor megérintette a karomat, bökdösött stb:)

ha bejövök neki ugye lesz mersze elhívni randira?? :)

2012. dec. 13. 18:20
 2/2 anonim ***** válasza:
sztem 2-3 napon belül
2012. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!