Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít randinak és mi...

Mi számít randinak és mi találkozónak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Értelmezéstől függ. Én az eredeti jelentésből kiindulva minden találkozót randinak hívok, akinek nem tetszik, az így járt :D Így legalább nem kell ilyesmin gondolkoznom.
2011. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony bonyolult kérdés,jó is hogy feltetted, még a végén nem fogod tudni megkülönböztetni őket és elrontod az életed.Randi az egy olyan találkozó, aminek a célja társkeresés (vagy egyeseknek az egyszeri d*gás)
2011. okt. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakivel randit szervezek, az számomra olyan ember, akiért odavagyok meg vissza.

Ha meg sima találkozót, akkor az lehet pl. barátnő, rokon, idegen, akárki.

Randit szervezhetek egy romantikus étterembe, míg egy sima rokoni találkozót nem biztos, hogy oda szerveznék meg.

2011. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

22/L vagyok

Internetes társkeresőn találtam rá a fiúra, én írtam neki először, majd elkezdtünk levelezni. Aztán mivel nem egy településen élünk, pár hónap után mondta, h. találkozzunk, és taliztunk 2-szer, de ez ilyen rövid ideig tartó volt, mert sajna nem értünk rá sokáig, csak leültünk egy padra, aztán beszélgettünk. Én azt mondanám, h. randi, mert nekem tetszik a srác, de nem tom ő mit gondol rólam. Ezért kérdeztem, h. akkor ez vajon randi v. tali volt. Még a levelezésünk alatt írta, h. ő most nem akar kapcsolatot, jó így neki egyedül, de közben meg bókolgatott nekem picit.

2011. okt. 7. 11:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én "randi"nak hívom azt is, ha csak úgy találkozom a legjobb barátnőmmel vagy be megyek anyukámhoz a munkahelyére, persze azt is amikor a párommal megyünk moziba.
2011. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
A te fogalmaid szerint akkor az tali volt.
2011. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"A te fogalmaid szerint akkor az tali volt."

Az én fogalmaim szerint inkább randi, ahogy írtam is. De gondolom úgy értetted, h. akkor az én esetemben, ebben a szituációban, inkább tali mint randi. Jól gondolom?

2011. okt. 7. 11:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Jól, csak nem jól fogalmaztam. Úgy értelmezem, hogy számodra az a randi, ami kimondottan párkapcsolat kialakításának céljából jön létre. Márpedig ez a fiú nem akar járni veled, ezt határozottan ki is jelentette. Ja és bókok: szerintem illedelmes fiú mindenképp bókol egy lánynak. Sajna könnyen lehet, hogy egyszerűen csak erről van szó.
2011. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is hívom néha randinak, ha egy barátnőmmel vagy rokonnal találkozom, persze viccesen.

Ha társkeresési célból találkozol valakivel először, akkor az találkozó, és az a tali dönti el, hogy a következő randi lesz-e :). A randiban már benne van, hogy megvan a szimpátia az első találkozóról, és talán lehet ebből a dologból több is. Nálam legalábbis ez az értelmezés :)

A srác fogalamai szerint tehát a tiétek csak tali volt, mert ő nem akar kapcsolatot. A második találkozó emiatt szintén.

Bár azt nem értem, hogy valaki, aki egy netes találkozón fent van, miért is nem akar kapcsolatot??? De ez nem szorosan a témához tartozik.

2011. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11:45 zóval valaki, aki egy netes társkeresőn fent van... nem tudok írni így péntekre :)
2011. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!