Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez már randinak számít? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már randinak számít? Ha nem, akkor mikortól számítana annak?

Figyelt kérdés

van egy srác már hetek óta elvagyunk neten, régóta mondja hogy szeretne élőben is megismerni stb. Az egyik rokonom haverja és holnap így 3an (ő, én rokonom) beülünk egy pubba dumcsizni. A srác akarta a talit, és ő is kérdezett rá, hogy megyek-e. Azért jön a rokonom is mert ő rá koccintunk egy sikerére :)

De ez randinak számít valamilyen szinten? Ha nem, akkor mi nevezhető majd randinak? Ha konkrétan kettesben megyünk valahová majd? :)


2012. dec. 10. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kettesben számít annak szerintem. Így maximum ismerkedés hármasban vagy valami ilyesmi :D
2012. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

rokonomnak vennie kellene a lapot, hogy félidőben lelépjen, nem?? :D

vajon van rá esély hogy pl élőben is tetszem a srácnak és utána elhív valahová? :)

ha nekem bejön mivel adhatom a tudtára hogy tetszik nekem, és szabad az út? persze nem akarok ribinek tünni meg semmi :) tipp?

2012. dec. 10. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá és közben nézz mélyen a szemébe, vagy süsd le a szemed és úgy mosolyogj. Véletlenül felejtsd néha rajta a tekinteted...Tegyél fel neki érdeklődő kérdéseket, lássa, hogy tényleg érdeklődsz iránta. A véletlen érintések is nagyon jók...:) Kicsit ködösített, célozgató mondatok...Vagy egy bók, a férfiak is szeretik. De persze semmit sem kell túlzásba vinni, mert az visszatetsző is lehet.
2012. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

juj köszönöm :)

Nagyon izgulok már most, mintha először mennék randira, vagyis ez nem is randi szóval érted :D

De hát csak először találkozom vele, és nagyon izgulok...nem is tudom megmondani hogy miért... talán azért hogy milyen lesz élőben, milyen a hangja hogyan fog rám nézni, olyan-e mint amilyennek elképzelem, stb :)

Vajon ő is izgul, vagy hasonlóan érez? :)

2012. dec. 10. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!