Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Komolyan akkora gond ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Komolyan akkora gond ha egy lánynak nincs 50 lájk a profilképén?

Figyelt kérdés
Miért olyan gáz ha csak 10-12 ember lájkolja a profilképemet? Szerintem nem ez alapján kéne megítélni az embereket...mit gondoltok erről? 13/L
2012. dec. 11. 20:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Ilyenkor érzem, hogy de jó, hogy kinőttem ebből a korból. 13 évesen nincs jobb dolgod, mint a like-okat számolni? Ugyanezt üzenem a kis 13 éves csipet-csapatnak, akik ez alapján ítélnek meg egy embert.
2012. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
éretlenek és ostobák azért van:) ez a korosztály, + még középiskolában lévő fiúk nagy része is ilyen lesz, de ne törődj velük. Ők ha járnának is veled, soha nemszeretnének, mert csak azért kellenél nekik mert népszerű e vagy vagysem..:) ezért keress inkább normális pasikat.
2012. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Krisztus! Ez komoly? De jó, hogy nem ebben a korban nőttem fel!

Igazad van, kiscsillag, nem a lájk számít. Ismerkedj az isiben, kezdj el járogatni valakivel, és mindjárt kellesz majd a többi fiúnak is. Ügyi legyél! Sok sikert!

2012. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
Ki nem sza@a le mennyi lájk van a profil képeden!Az engem meg más embereket sem nagyon érdekel hogy mennyi lájkod van mert az emberek nem azért fognak szeretni hogy "fú ennek a csajnak 100-an lájkolták a profilképét" hanem amilyen vagy.Az én profil képemen sincs szinte 1 lájk sem mégis tisztelnek és szeretnek a barátaim.
2012. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%
Már nem azért de sztem igen is fontos h mennyi lájk van!! és felháborítónak tartom h egyesek nem gyűjtenek eleget.. :@
2012. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Mókusgyilkos ***** válasza:

nem tudom engem 13 évesen a következők érdekeltek:

- legyen értelmes [oké 13 éves értelmes lány.. HÁHÁ jó poén...] szóval.. legyen okos :D

- jó hosszú haja legyen.

- aranyos mosolya lészen.

- már legyen melle. [most na kanos 13 éves voltam :D]

- legyen érdekes.

és hasonlók de h xy lájk legyen a myvipjén..

oké kérdezőnek magyarázattal tartozok: a myvip a kétezres évek elején volt :D olyasmi mint a facebook csak nem kék fehér hanem zöld fehér.

a könyv meg olyan mint az internet csak fából.

2012. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
ember, én roh4dtul lesz@rom, hogy hány lájk van... sőt, én még azt se értem mi a rákért kell mindenhez hozzászólni, üzenő falra kiírni, hogy megjött a mensid.... kit érdekel?
2012. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Szörnyű,gyorsan rakj fel pucér képeket...
2012. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam hogy engem zavar hogy csak tizenvalahányan lájkolták a képemet..nekem a 2 lájk is megfelelne. Az a gondom hogy a korombeli fiúkat csak ez érdekli.
2012. dec. 11. 21:15
 20/30 Mókusgyilkos ***** válasza:

akkor olvasd már el mit írtam :D

A KORODBELI FIÚK PONT LESZRJÁK! :)

elhiszed nekem h ti csajok sokkal nagyobb face függők vagytok mint a pasik? én anno tökéletesen megvoltam face nélkül is eltudtam dönteni h a suliból / osztályból melyik csajra mozduljak rá.

2012. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!