Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a gond velem? (lent. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem? (lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az lenne a gondom, hogy nem rég múltam el 17 és még sajnos nem volt komoly barátom.(Szerettem volna, de valahogy mindig rosszúl sültek el a dolgok.)Ez miatt kissé kevesebbnek is érzem magam, és szeretném ha valaki nagy változást hozna az életembe. de nem tudom hogyan találjak magamnak egy megfelelő srácot, aki valóban szeret.

nem vagyok túl kezdeményező típus ha flörtről van szó, de van jó pár fiú barátom és jó társasági körökben is mozgok. Néha viszont azt érzem,hogy nem tudok ellazulni olyan fiúk társaságában akik bejönnek, teljesen máshogy viselkedem mint itthon v. a barátokkal.

Miért nem talál meg engem is a szerelem? Mit tanácsoltok mit tehetnék? :/

17/L



2012. nov. 5. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha az a gond, hogy nem tudsz ellazulni, erre két megoldás jut eszembe.

1. Alkohol, de csak kicsi. Ez a veszélyesebb.

2. Először csak haverkodj, ahogy neked kényelmes, nyugodt lehetsz, fiúknál nem létezik barátzóna:) Aztán ha valakivel úgy vagy, hogy már nem teher a társasága, nyiss.


22/F

2012. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad kevesebbnek, nem vagy az. Attól, hogy még nem találtad meg a szerelmet, nem jelent semmit. Bőségesen van még időd. A csalódásoktól nem kell félni, azok csak előrébb viszik az életed, ha tanulsz belőlük.
2012. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki? a legtöbb pasi nem kezd ki pl kövér vagy éppen kórosan sovány stb.stb.stb. nem gonoszkodni akarok de a csúnya csajokra nehezen talál rá a szerelem! (én egy csúnya pasi vagyok) 18F
2012. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

173 centi magas lány vagyok, nem vagyok kövér sem sovány úgyhogy a "normális" tartományba sorolnám magam. Általában ügyelek a külsőmre, és elég csajos vagyok. (sminkelem magam, sokat hordok magassarkút, szeretek divatosan öltözködni.)

Remélem megfelelő választ kaptál a kérdésedre :)

2012. nov. 5. 17:36
 5/16 anonim ***** válasza:
nem az én kérdésemre keresünk választ hanem a tiedre de szerintem nincs veled semmi gond csak rossz helyen keresed a szerelmet!
2012. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne barátot keress, hanem férjet. Ha meg erkölcstelenkedni vágysz, iszod a levét. Pont.
2012. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

én úgy érzem,hogy sosem tudom megfelelően kezelni a helyzetet. Egyszerüen le blokkolok pedig elig pörgős és életvidámszemélyiség vagyok. Ebben az esetben mit tehetnék? Csak,hogy válaszokat is kapjak a kérdésemre. :)

Az elsőnek pedig köszii! :)

2012. nov. 5. 22:24
 8/16 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=r8HjBT5tGps

Ennél jobb tanács nem is kell, úgyhogy élvezd! ;-)

2012. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz?
2012. dec. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem az teljesen lényegtelen...
2012. dec. 15. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!