Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek mi a gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mi a gond velem?! Miért nem akar összejönni semmi:S?!

Figyelt kérdés

Üdv! Nos csajozási gondokkal küszködök vagyis nem is igazán küszködök csak nem igen akar összejönni semmi csaj :S. Már mindenhol ismerkedtem és ha nem volt legalább 100-150csaj(!) akiknél próbálkoztam ismkerkedés céljából akkor egyse :S. Amit jó rólam tudni: nem cigizek, nem iszok, nem drogozok, nem kávézok és nem is járok bulikba mert 1. Rockot hallgatok 2. Nem szeretem az ilyen bulikat:S. Hátha tudtok rajtam segíteni! Esetleg mivel kellene kezdeni vagy mit csináljak ilyenek! Vagy pedig hogyha itt megtetszek valamelyik lánynak azis haladás:).

Képek rólam:

[link]

[link]

[link]


2011. jan. 26. 19:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nomen est omen.

n00b.

Kiállás, bátorság.

2011. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ha úgy is nézel ki, mint a 3. képen, akkor a külsőddel nincsen ám baj..legalábbis szerintem. Szóval nem vagy csúnya gyerek, akárkinek tetszhetnél. Szerintem a hozzáállásoddal van a baj. Az nem baj, hogy nem jársz bulizni..komoly kapcsolatot ott amúgy se remélj. Van baráti társaságod? Sokat vagy otthon? Egyáltalán eljársz otthonról? Ha többet lennél társaságban, pubokban vagy akárhol..akkor lenne rá lehetőséged, hogy ismerkedj.
2011. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Vannak haverok persze, de Ők más faluba vannak... Legtöbbet itthon vagyok! Általában neten szoktam ismerkedni, úgy nagyon errefelé baráti társaság nem nagyon van, hameg mégis akkor azok nem az én embereim...:/. Milyen hozzállás kellene, vagy mire gondoltál/gondoltatok??:)
2011. jan. 26. 20:07
 4/26 anonim ***** válasza:
Főleg az arckifejezésed.
2011. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Hát éppen ez a baj, hogy általában otthon ülsz. Interneten nehéz ismerkedni, élőben mindig jobb persze. Másik faluban? Mennyire messze? Még hétvégente sem tudtok eljárni valahova? Alakítsd úgy a programodat, hogy hétvégente mindig menjél valamerre, és ne otthon várd,hogy rád találjon valaki. Az sose jó, mert csak megsavanyodsz.

A hozzáállást csak arra értettem, hogy ne "sajnáltasd itt magad"(ezt nem rosszindulatból mondom), hanem tegyél is azért, hogy találj valakit. Mondjuk azt, amit az imént leírtam:)

2011. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ezt pontosan hogy érted?? Tudom hogy csúnya vagyok meg minden ha így érted :D
2011. jan. 26. 20:11
 7/26 A kérdező kommentje:
20:08-asnak ment a válasz!
2011. jan. 26. 20:12
 8/26 A kérdező kommentje:
20:11: Hidd el a lehetne, akkor szivesen átmennék. De sajnos nem nagyon hívnak ki sehovase, meg akik haverok Ők mégjobban kockák mint én szóval Ők se nagyon azok a nagyon kimozdulós emberek. Amúgy én Pest megyei vagyok, Tóalmási és a haverok tőlem olyan 10-15km-re, Tápiószecsőn laknak!
2011. jan. 26. 20:14
 9/26 anonim ***** válasza:

Ja, és mindig foglalkozz a külsőddel. Ápoltság, és az alap dolgok. Az első képen például egyáltalán nem vagy helyes...ami nem azt jelenti, hogy csúnya lennél, vagy hogy elveszett ügy. A rövidebb haj jobban áll, szóval azzal mindig foglalkozz..pl soha ne lógjon már bele a füledbe a hajad..nem szép, és az ilyen azt is sugallhatja, hogy az illető nem foglalkozik annyit magával. A ruhatáradat frissíthetnéd..mondjuk színesebb ruhákkal. Az emberek alapjában jobban szeretik a színes dolgokat, mert a vidámság, boldogság tükröződik rajtuk. Ja, és mosolyogj többet. De ezek csak külsőségek, amik szerintem alap dolgok. Még valamit: minden agyban dől el. Ha te azt tukmálod magadba,hogy nem vagy szép, nem kellesz senkinek, akkor nem is várd, hogy találsz egyhamar valakit. Igenis, gondolkozz el azon, hogy te miért is akarsz kapcsolatot, min kell változtatnod..tudatosítsd ezeket. Gondolj mindig arra, amit szeretnél, és ezt ne reménytelen álmodozásnak fogd fel, hanem egy elérhető célnak. Így a kisugárzásod is pozitívabb lesz, és ezt az emberek észre fogják venni.

:)

2011. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy csúnya, de az első kép pl. roppant előnytelen.

Igazából sok mindent nem tudok javasolni, talán rossz lányoknál próbálkoztál. De ennyi alapján nem tudom mi baj lehet veled, ezek, hogy nem szeretsz bulizni, nem iszol, nem cigizel, stb. elég alapvető infók és kb. a fiatalok felére ráillik..

Bár a leírás alapján bunkó paraszt sem vagy, szóval tényleg marad, hogy rossz lányoknál próbálkozol..

2011. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!