Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek mi a gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mi a gond velem?! Miért nem akar összejönni semmi:S?!

Figyelt kérdés

Üdv! Nos csajozási gondokkal küszködök vagyis nem is igazán küszködök csak nem igen akar összejönni semmi csaj :S. Már mindenhol ismerkedtem és ha nem volt legalább 100-150csaj(!) akiknél próbálkoztam ismkerkedés céljából akkor egyse :S. Amit jó rólam tudni: nem cigizek, nem iszok, nem drogozok, nem kávézok és nem is járok bulikba mert 1. Rockot hallgatok 2. Nem szeretem az ilyen bulikat:S. Hátha tudtok rajtam segíteni! Esetleg mivel kellene kezdeni vagy mit csináljak ilyenek! Vagy pedig hogyha itt megtetszek valamelyik lánynak azis haladás:).

Képek rólam:

[link]

[link]

[link]


2011. jan. 26. 19:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
uhhhhhhhhhhhhhhhh
2011. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Először is a 30+ az még nem öreg. :-)

A külsőről annyit, hogy néha alig van hajam, máskor meg szinte a szemembe lóg. Persze ha a nővadászat az elsődleges, akkor a kettő közé lövöm be, de nem ez számít. Az sem zavar, ha kócos vagyok. Volt nagyon csinos barátnőm, volt nagyon hosszú kapcsolatom és tudom, hogy nem nézek ki csúnyábban az ördögnél. (8-10 évvel fiatalabbnak szoktak nézni.)

A színes megjelenést meghagyom a papagájoknak.

A lényeg, hogy tisztán, ápoltan indulok vadászni, de nem viszem túlzásba. A lányok többségének a testemmel is tetszene és szorult belém annyi intelligencia, hogy a zavarom ellenére is ki tudok nyögni egy-két értelmes mondatot. Ugyanezzel a külsővel, ha bizonytalan vagyok, semmi nem jön össze. De a magabiztosság érezhető.

A netes ismerkedést csak kiegészítő sportként ajánlom. Lehet szerencséd, de a valóságban jobbak az esélyek. (pl. nem 10 másik sráccal levelezik egyszerre)

2011. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 34/F
2011. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függetlenül, hogy nem iszol és nem jársz bulizni, többet járhatnál társaságba.A legkönnyebben ismerősökön keresztül tudnál becsajozni, de ez csak az én véleményem.Amúgy az első kép alapján picit gyúrhatnál is, de lehet h elég lenne, ha elkezdenél valamit sportolni,ha még nem teszed.

sok sikert

2011. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, mint te csak én kicsit keletebbre lakom.
2011. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 :D:D ***** válasza:
valtoztass a hajadon elso sorban legyen tusis.es kicsit foggyal le plusz oltozz jobban:).ennyi.
2011. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!