Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelem vagy barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy barátság?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon jó barátok vagyunk megbeszélünk kb mindent. Mindent tudunk a másikról. Egyik nap találkoztunk és megcsókoltam, majd később beszéltünk erről és mint kiderült ő neki is tetszett a dolog és jól is esett csak úgy gondolja hogy nem szabad mert fél hogy ezzel elrontjuk a barátságunkat ( tapasztalat alapján ). ÉS most így kb patt helyzet van és nem tudjuk hogy mi legyen. Én b szerelmet vallottam neki, tehát én szeretem őt szeremből, de ő még nem tudja mi legyen.


Ha tapasztaltatok ehhe z hasonló dolgot, véleményetek szerint mi lehet ennek a kimenetele? Természetesen csak megtippelni lehetne meg mégis csak én élem meg a dolgot, de érdekelne más véleménye is mert kikészülök. Egész nap rajta jár az eszem kb :\ :)



2012. dec. 11. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg barátzóna, annak meg sosincs jó vége. De ne így legyen!
2012. dec. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"és mint kiderült ő neki is tetszett a dolog és jól is esett csak úgy gondolja hogy nem szabad mert fél hogy ezzel elrontjuk a barátságunkat "


Hogy derült ki? No mert úgy értem, hogyha pl. engem megcsókolna valaki aki barát és tetszik és utána az a fiú azt mondaná, hogy jujj megcsókoltalak és hát én nem úgy gondoltam bla--bla...bla.... Akkor védekezésként én is azt mondanám, hogy félek, hogy elrontom a barátságot. Valahogy elkezdeném kihúzni magam a dologból, mert a fiú is azt tette és nem gondolta komolyan a csókot.


Szóval hogy derült ki? Szó szerint megmondta a csaj, vagy te huzakodtál elő a dologgal?

2012. dec. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele. csak szédíti az agyad. egy volt barátnőmmel én is kiakartam jönni úgy mint te. tetszett, jól elbeszélgettünk. az egyik kapcsolata pont vége szakadt amikor én rákapcsoltam. Azt mondta, h neki ez korai még. Rá 2 hétre összejött egy sráccal. Kapcsolatban lett! Egy cipófejüvel. Részemről sok hűhó semmiért. De leszarom tanultam belőle. nem fogok szenvedni még1szer 1 nőért. Annyit nem érnek. Te is a hibáidból fogsz okulni. Jó tanulást!
2012. dec. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonló tapasztalat mint az utolsónak. Ittunk egy kicsit volt pár csók, amit én komolyan vettem. Mondtam hogy legyen folytatás, mert jól kijövünk. Erre jött a barátság többet ér sablon és azt mondta hogy nem áll készen egy kapcsolatra. egy hét múlva már volt neki valakije. Jóban vagyunk még és lehetne a dologból még valami mert bizonytalan... de ezek után már igazán barátnak és párnak sem tudnék benne bízni. Ezt elcsesztétek már ti is.

Szóval szerelmet próbálj meg kihozni a dologból, mert másképpen már nem "jársz jól".

2012. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a válaszokat. A 2. kommentelőnek pedig üzenem, hogy nem én kezdtem elhúzódzkodni hanem ő. Sajnos ő ilyen nagyon bizonytalan típus, lehet hogy ez is lehet az oka a dolognak.
2012. dec. 11. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!