Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány. Mit javasolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Mit javasoltok hogyan ismerkedhetnék meg vele?

Figyelt kérdés
De nem is olyan egyszerű a helyzet mert csak évfolyamtársam és nem is "ismerjük" egymást bár van olyan osztálytársam aki ismeri de velük nem vagyok valami jóban... Amikor látom mindig próbálok szemezni vele volt hogy rám mosolygott utána mikor szembejött... Kérdésem: Hogyan tudnék vele megismerkedni? (most így ismeretlenként nem nagyon állhatok elé meg álltalában mindig a barátnőjével van :S)
2009. aug. 21. 01:02
 1/6 anonim válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy hány évesek vagytok. Más, és más jelekkel vonhatod fel magadra a figyelmét.

amikor egyedül van, kérd el az msn-címét, vagy telefonszámát, és beszélj meg vele egy időpontot, amikor találkozhattok.

2009. aug. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már rád mosolygott akkor menj oda hozzá! 17/F
2009. aug. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész oda hozzá? Egyébként semmi esélyed. Kezdeményezned kellene.
2009. aug. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen esetem, akkor is szemeztünk meg ilyenek, és egyszer mikor egyedül volt, szemezés után odamentem hozzá és asszem azzal a szöveggel szólítottam meg, hogy:

-Szia, neharagudj hogy csak így ismeretlenül, de olyan szépen néztél rám az előbb, megkérdezhetem, hogy hívnak??

na, innentől bemutatkozás meg ilyenek és tökjól elindult a beszélgetés, rá 3 napra már a barátnőm volt:) megmég mindig az

Ha meg nem tudtok mit mondani, mondd azt neki hogy nem akarod zavarni, úgy mondd, mintha el akarnál köszönni tőle aztán kérdezd meg, hogy nem zavarod-e, erre, ha bejössz neki azt kell mondja, hogy nem és mondd neki hogy akkor beszélgethetünk és kérdezel valamit tőle és mehet tovább:)

lényeg, hogy akkor csapj le rá, mikor egyedül van(ritka az ilyen) és előtte szemezz ha lehet, úgy hathatósabb

2009. aug. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat középiskolások/gimisek vagyunk.

csak az a baj könnyű mondani h menjek oda csak nem nagyon van egyedül meg parázok is :S :D

2009. aug. 22. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Ha már szemeztek az már félig nyert ügy. Innentől nincs mitől parázni. Persze én könnyen beszélek, nekem ez nem jelentett gondot. :P 17/F
2009. aug. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!