Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány, évfolyamtársam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány, évfolyamtársam. Nincs se myvipje, se msnje, se iwiw, hogyan ismerkedhetnék meg vele?

Figyelt kérdés
Nem jár szórakozni,és másik városban is lakik. Leszóllításban nagyon béna vagyok, segítsetek (16/f)
2009. jan. 20. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
esetleg személyesen?! Odamész hozzá elkezdtek beszélgetni, megkérdezed nem lenne-e kedve elmenni veled valahova kajálni, pizza stb
2009. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk személyesen, egy szünetben. Mindegy, hogy mennyire nem megy a személyes beszélgetés, egyszer úgyis múszáj lesz. Meg egyébként is szerintem hülyén néz ki, ha valaki így közeledik.

Szóval szedj össze egy kis magabiztosságot, és legközelebb kezdj el vele beszélgetni. (ne "leszólítás"-ban gondolkodj)

2009. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
88%
Kösd be hozzá az internetet, ha akarja ha nem. Ezek után installáld fel az MSN-t, menj haza és onnan udvarolj, de szigorúan csak online! Semmi személyes találkozó mert az nem illik ám manapság! Aztán ha ezen túl vagytok mehetnek az intímebb dolgok pl: IRC... Hajrá Te bika, megleeesz!
2009. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Személyesen... a gyáváknak nem terem babér.
2009. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

A személyes ismerkedésről csak annyit, hogy egy csaj szinte soha nincs egyedül, még a WC-re is 2-en kísérik el...

Szal nyugodj meg, lesz hallgatóközönséged, annál jobban fogsz égni mint a rongy, mert utána jól kibeszélnek hogy mekkora egy looser vagy, és te végig azt hiszed hogy jelesre vizsgáztál a 2 vagy 3 csaj előtt annak a lánynak.

Nefélj, én hosszú ideig kínoztam a nőket azzal, hogy tanulmányi eredményeket értem el, sportoltam, szerettem az állatokat, rendes pasi voltam, és mindet elhajtottam. Bocs, de nekem nem kell az ilyen csaj aki csak " olyan " pasikat akar, aki másnak is kell, sorry, beszoptátok csajok.

2009. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
23:11-es jó vagy :) Elég kemény, h manapság a tiniknek eszébe sem jut, h személyesen is lehet ismerkedni. Érdekes, valahogy nem halt ki az emberiség az msn, wiw, skype, stb előtt sem..
2009. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy nincs neki ilyesmi,mert hogy ne írjátok le, hogy ezek jöhetnek szóba...De látom,hogy tipikus magyar felfogás...Valaki ír,kikéri az idősebbek véleményét és a bunkó magyar köcs*g*k meg leordítják,meg szekálják a másikat.Amíg ilyen a felfogás ebben az országban, addig ne is csodálkozzunk hogy itt tartunk. Bocsi,csak így kijött belőlem...
2009. jan. 21. 22:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha már élőben nem megy (ok 21. század de a mai fiatalság tök gáz) akkor telefonszámát kérd el valakitől és irj neki smst.

De felejtsük már el ezeket a közvetlen elérési módokat. Egy rendes fiu tanuljon meg odamenni egy csajhoz, miaz hogy béna vagy hozzá? Ez a fiuk dolga, mióta van ez a hulye msn meg társai a mai fiuk oylan kockák és gyávák odamenni egy csajhoz szemelyesen.

2009. jan. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
közvetettet akartam írni bocs.
2009. jan. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, most egyedül Te voltál a bunkó (a többi általad említett jelzőt inkább kihagyom). Ezeket nyugodtan beleírhattad volna a kérdés kifejtésébe, de kár magyarázkodnod, hiszen alapból az internetes ismerkedésben gondolkoztál, és a személyes ismerkedést - vagy ahogy Te nevezed, "leszólítás" - alapból kizártad. Arról nem is bestzélve, hogy a segítőkész váalszokat valahogy nem nagyon vetted észre, nem reagáltál rájuk. Kár volt segítő szándék a részemről...

De ha már ennyire tudod, hogy milyen ez az ország, meg miért tartunk itt, akkor miért nem inkább Te osztod az észt?

2009. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!