Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves lány vagyok. Megismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok. Megismerkedtem egy fiúval egy weboldalon, ahol animerajongók ismerkedhetnek. Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Felfegyeltem az adatlapjára és azóta MSN messengeren írogatunk egymásnak. Nagyon kedves, webkamerán is láttuk egymást. Neki is tetszem szerintem, bár attól félek a kamera szépít engem. De azt mondta hogy neki élőben is tetszeni fogok. ^^ Vasárnap találkozunk és félek... mit tegyek és mi az ami elijeszti a pasikat?
2008. máj. 8. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát ne legyél bunkó, sztem az szar dolog, lehet h engem is elijesztene.

Egyszerűen csak add önmagad.

2008. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát légy természete, és ne öltözz túl kihívóan a randira:D az már siker, de ha attól nyugodtabbb leszel, hogy randitippeket olvasgatsz akkor egyszerűen írd be a keresőbe, hogy randi és szemezgess:)sok sikert és önbizalom
2008. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Adjad magad, ahogy idáig - de tényleg ne legyél túl kihívó. Ha érdeklitek egymást, akkor úgyis lesz folytatás...

Ha már kamerában látott, akkor mitől félsz?

2008. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
74%

Szia! Nekem segített az, mikor utoljára randizni mentem, hogy úgy fogtam fel a dolgot, mintha csak egy baráttal találkoznék, nem a leendő Nagy Ővel, így nem is idegeskedtem annyira. Ha meg véletlen rájöttök, hogy élőben mégse vonzódtok úgy egymáshoz, akkor se fog olyan nagy csalódás érni.

A pasikat egyébként elég nehéz elijeszteni, néha akkor se lépnek le, amikor mindent megteszel érte. ;)

(anime rulz! :P)

2008. máj. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
52%
1 kame-hame val
2008. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

" Szia! Nekem segített az, mikor utoljára randizni mentem, hogy úgy fogtam fel a dolgot, mintha csak egy baráttal találkoznék, nem a leendő Nagy Ővel, így nem is idegeskedtem annyira. "



Totál ugyanezt akartam írni:D

2008. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Még szinte alig ismered,de már megakarod hódítani?


Nem kell az első pillanatban szerelmes lenni belé. Menjetek el beszélgetni. Menjetek szórakozni,találjatok valami elfoglaltságot. Ne görcsölj,mert még több millió hasonló korosztályú fiúval találkozhatsz.

2008. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szóval...események folytatása: Voltunk Margitszigeten.Nagyon jól éreztem magam vele és ő is velem. Sokat beszélgettünk, elvoltunk. Megcsókolt többször is és én örültem neki nagyon, ahogy a karjaiban tartott. Szerintetek helytelen volt? Most természetesen ugyanúgy beszélgetünk semmi sem változott. :) Járunk. Köszi mindenkinek a segítséget... ^^ jah és anime forevör :D
2008. máj. 14. 07:57
 9/13 hnle ***** válasza:
49%
Szia én egy 17 éves fiu vagyok aki szintén egy hatalmas animefan :) és azt szeretném megkérdezni hogy meik ez az animeweboldal ahol ismerkedtél? nagyon megköszönném :) szio
2009. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
www.otakucko.hu
2009. febr. 2. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!