Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves lány vagyok. Megismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok. Megismerkedtem egy fiúval egy weboldalon, ahol animerajongók ismerkedhetnek. Hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Felfegyeltem az adatlapjára és azóta MSN messengeren írogatunk egymásnak. Nagyon kedves, webkamerán is láttuk egymást. Neki is tetszem szerintem, bár attól félek a kamera szépít engem. De azt mondta hogy neki élőben is tetszeni fogok. ^^ Vasárnap találkozunk és félek... mit tegyek és mi az ami elijeszti a pasikat?
2008. máj. 8. 20:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól sikerült a randi akkor kérj újat, nem csak a srácok hívhatják el a lányt randira. Sok sikert! Drukkolok nektek!


Örömmel látom hogy az anime összeköt sorsokat :D Én is az animének köszönhetem életem szerelmét.

(Ha megengeditek eg kis önreklám :P [link] )

2009. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
hehe:) én meg ezt akartam kérdezni XD
2009. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"a kamera szépít engem"

Milyen jó neked! Velem ez pont fordítva van :((

2009. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!