Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi alapján értékeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi alapján értékeltek egy pasit a randi után?

Figyelt kérdés
Mi dönti el lesz e 2.?
2012. dec. 9. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés engem is érdekelne! :D
2012. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én egyelőre ott tartok, hogy mi dönti el, lesz-e 1.! :D


Egyébként attól függ... szóval ha csak amolyan puhatolózós, ismerkedős találkozó volt az 1. alkalom, akkor nagyon sok minden, az összkép dönt. Ha már kimondottan RANDI célzattal történt, akkor nagyon el kell szúrni ahhoz, hogy ne legyen folytatás. :)

2012. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Hogy megvan-e az a bizonyos szikra."

Jaj, mennyiszer hallottam már ezt férfiként...

2012. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Hát én nagyon díjazom, ha lehetett vele normálisan beszélgetni, és nem csak nekem kellet dumálnom. Ha meg tudott nevettetni az természetesen még egy plusz pont. :) És nálam, hogy lesz-e következő tali az azon múlik, hogy mennyire jöttünk ki jól egymással. Mennyire volt meg a közös hang. Első randin szerintem ennyi. A többi meg később dől el.
2012. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az ilyen megfogatatlan dolgokkal könnyű dobálózni mert mind2 irányba el lehet sütni :D
2012. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem a humorérzéke a kedvessége nekem számít az is, hogy helyes legyen, de az ilyenek... :)
2012. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól érzem vele magam vagy sem.
2012. dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!