Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemondta a negyedik randit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondta a negyedik randit. Szerintetek jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
Néhány hete elkezdtem randizni egy lánnyal, kávé, mozi, gyertyafényes vacsora. Ma estére egy kis borozgatást teveztem nála, amire először azt válaszolta, hogy gondolkodik rajta, majd lemondta. Állítólag vendégek érkeznek hozzá. Ez igaz lehet?

2012. dec. 9. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz lehet, de ha nem vagy benne biztos kérdezz rá.
2012. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni! Nem szabad túl romantikusnak lenni minden randi alkalmával, mert az nem a valódi egyéniségedet tükrözi, és nem fest rólad túl jó képet. Add önmagadat és kérdezz utána, mi az oka a randi lefújásának, majd hívd meg egy másik alkalommal!
2012. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ment bele egyből és azt válaszolta, hogy gondolkozik rajta, akkor annyira nem szeretne veled találkozni. Lehet tényleg vendégeik voltak,de ez a gondolkozás dolog, azért nem túl biztató. :(
2012. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De miért nála tervezed a borozgatást? Ha a te ötleted volt a randi, miért az ő házába tervezed? Miért nem hozzád? Ez nekem így fura.
2012. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még azt hozzá teszem, hogy az előző randin simogattam a combját, megakartam csókolni, erre Ő azt mondta, hogy nem kapom meg ilyen könnyen!!
2012. dec. 9. 12:42
 6/7 A kérdező kommentje:
A negyedik válaszadónak: 50 km-re lakik tőlem, és eddig mindig én mentem hozzá.
2012. dec. 9. 12:45
 7/7 anonim ***** válasza:
És te egy ilyen ostoba nőhöz utazol ennyit? Első randi elején hagynia, sőt akarnia kellett volna azt hogy megcsókold.
2012. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!