Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék anime-fan pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék anime-fan pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

sokan úgymond "udvarolnak" nekem , de egyik se jön be. arra jöttem rá, hogy talán az animék miatt lehet ez... azt hiszem túl nagyok az elvárásaim a fiúkkal szemben, hiszen ott vannak a shoujo animék amikben olyan tökéletesek a fiúk (pl. ikuto, kei, usui, tomoe, stb) és mindenkit hozzájuk hasonlítok. ezért arra gondoltam, hogyha egy olyan fiúval lennék akinek hasonló az érdeklődési köre akkor ő megérthetné az érzéseim, ne talán tán ő is hasonló helyzetbe van, mint én. és ha barátok lennénk nekem az is oké lenne :DDD nem ismertek olyan netes oldalakat , vagy akár olyan helyszíneket ahol tudnék ilyen fiúkkal ismerkedni? (con nem jó, messze van stb...)

Köszi :))

15/L



2012. dec. 9. 18:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlen baj, ez egy tökéletes taktika ,hogy kiszűrd a korlátolt embereket, akik nem képesek megérteni, hogy neked ez tetszik az nem is vesztegeti az idődet :D
2012. dec. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!