Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék anime-fan pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék anime-fan pasikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

sokan úgymond "udvarolnak" nekem , de egyik se jön be. arra jöttem rá, hogy talán az animék miatt lehet ez... azt hiszem túl nagyok az elvárásaim a fiúkkal szemben, hiszen ott vannak a shoujo animék amikben olyan tökéletesek a fiúk (pl. ikuto, kei, usui, tomoe, stb) és mindenkit hozzájuk hasonlítok. ezért arra gondoltam, hogyha egy olyan fiúval lennék akinek hasonló az érdeklődési köre akkor ő megérthetné az érzéseim, ne talán tán ő is hasonló helyzetbe van, mint én. és ha barátok lennénk nekem az is oké lenne :DDD nem ismertek olyan netes oldalakat , vagy akár olyan helyszíneket ahol tudnék ilyen fiúkkal ismerkedni? (con nem jó, messze van stb...)

Köszi :))

15/L



2012. dec. 9. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen fiú vagyok. Sajnos nehéz olyan lányokat találni, akiket szintén ez érdekel. 19/F
2012. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Próbáld meg a fórumokon, például az AnimeAddicts-én: [link]


Vagy esetelg nézegess facebookon, olyanok között, akiknek hasonló az érdeklődése - és a közeledben laknak.


Sok sikert!

2012. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és te hol próbálsz ilyen lányokat keresni? vagy nem sikerül?
2012. dec. 9. 18:28
 4/11 A kérdező kommentje:
2: ezeken már próbáltam de nem nagyon megy
2012. dec. 9. 18:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát eddig nem jártam sikerrel a keresés terén, nagyon sokan eléggé elvontak, akik ezt szeretik, a cont meg én sem tudom megengedni magamnak. Fórumokon sem sikerült.
2012. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

tessék tele van otakukkal.

2012. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha AA-n nem találsz senkit, akkor itt van a gyik, már is kaptál 2 felkéretkező srácot...
2012. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igazad van :D ezért is írtam ide, hátha
2012. dec. 9. 18:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Magyarhonba' az a baj kevés az animés közösség, nincs is sok ilyen közösségi oldal, mert nincs táptalaj. A hardcore animések/bloggerek pl nagyon zárt réteg, a tömegkultos fangirlek meg rossz képet alakítanak ki az egész közösségről, valószínűleg ezért van az ,hogy normális, animét kedvelő ember nehezen tud ilyesmiben itthon keresgélni. Kiírod itt gyk ra aztán egy két ember tud jelentkezni, max fórumokon kutatgatsz még,ha nagyon elszánt vagy, társkeresőre regizhetsz és leírhatod érdeklődési körbe ,hogy animéseket keresel, de én előbb végig gondolnám ,hogy mi is a fő szempont, hogy legyenek bizonyos elvárásaid, vagy elsősorban animés legyen, mert ha utóbbi, akkor eléggé leszűkíted a kört. Keress egy olyan csávót aki azt sem tudja mi az az anime, aztán megszeretteted vele, abban van is egy kis kihívás :D


19/F

2012. dec. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az ötlet jó, csak nálunk olyan hülyék a pasik, hogyha meghallják, hogy szeretem az animéket akkor elhúznak -.-
2012. dec. 11. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!