Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarnak ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak ismerkedni a lányok velem facebook-on, akkor hogyan legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ragaszkodsz csak a facén megismert barátnőhöz?

Vannak akik máshol ismerték meg a párjukat, ha gondolod! ;)

Esetleg, ha még is ragaszkodsz, akkor látni kéne a facés oldaladat, nélküle nehéz válaszolni!

A tippeket pedig amit hamarosan kapni fogsz, szerintem nem fogod szeretni... ;)

2012. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem meg csúnya vagyok, hiába ismerkedtem személyesen lányokkal, egyből lekoptattak, neten jobb, mert nem látják hogyan nézek ki és így talán meg tudnak szeretni jellemre, persze lehet hülyeség, de már belefáradtam, hogy a külsőm miatt hatalmas hátrányban vagyok a lányoknál.
2012. dec. 8. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csúnya vagy, akkor sajnos esélytelen, h barátnőd legyen. Hiába próbálsz kép nélkül ismerkedni, előbb-utóbb úgyis meglátnak, és akkor kiábrándulnak belőled, bármennyire szimpatikus is voltál nekik addig. Olyankor legfeljebb haver lehetsz.
2012. dec. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem jó úton jársz szerintem, de Te tudod.

A nem megfelelő lánnyal való ismerkedés, jellem megszerettetés után, a találkozásnál elillan minden!

Az összhang lényeges...

2012. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!