Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon ismerkedni gáz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon ismerkedni gáz? Őszintén.

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről, ha egy srác (pl én) ráírok csak ugy teljesen ismeretlen csajokra?!


a félreértések elkerülése végett:

nem vagyok: retardált, alfahím, kocka g*ci, szánalmas anyuka kedvence, sem otthonülő típus.


Rendszeresen járok bulizni, haverokkal erre arra, stb...és elég jó pasinak mondanak a lány "barátaim" (exek, tényleges lány barátok, ismerősök)

Izmos testalkatú, fekete haj, barna szem, kis borosta...;)


Nem ismerkedek valami könnyen, elsősorban a sok régebbi csalódásom miatt a nőkbe, plussz nemrég léptem ki egy majdnem egy éves kapcsolatból.


Az egyik haverom tanácsolta, hogy csak ugy random, írjak rá csajokra, aztán hátha...

hülyeségnek tartom ezt, meg szánalmasnak, hogy így ismerkedjek, meg csajok is szerintem annak tartják...vagy nem?!

pl egy szép csajszi, tuti kap napi 5-10 levelet srácoktól, miért pont az enyémre bukna rá...ha 100 áváal kapja a "jól nézel ki, megismernélek" leveleket....

ti mit gondoltok erről az egészről?

21/F


2012. márc. 26. 20:15
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Helló!


Én is úgy vagyok, hogy rákényszerültem, hogy facebookon is simerkedjek, de igazából túl sok buta lány van fent ott, én eddig onnan egy értelmeset sem találtam, kivéve ismerőseim között, de ők foglaltak.

2012. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Nálam nincs engedélyezve az üzenetküldés,kivéve ha ismerősöm vagy.

Amúgy én gáznak tartom...

Sok ilyen srácot nem jelöltem vissza.

16/L

2012. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

jahh igen az kimaradt...XD hogy persze olyan csajokra "kéne" ráírnom, akik egyedülállók...most kérdés, ugye, hogy sok van aki elvileg az de gyakorlatilag összejár ezzel, azzal...

meg abból is van jó pár, akinek kivan rakva, hogy kapcsolatban, aztán senkije sincs, és csak azért rakták ki, hogy ne "zaklassák" őket a srácok...

2012. márc. 26. 20:20
 4/17 A kérdező kommentje:

nah igen meg ugye ilyen is van mint amit te mondasz 16/L

én totál megértem ezt, és ezért is kérdezem, mert valahol én is gáznak, meg olyan faramucinak, snassznak találom az internetes ismerkedést...:/

2012. márc. 26. 20:22
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Nekem csak annyi a kérdésem, hogy hogyan találod meg a lányokat?Valaki ismerősnek az ismerőse, vagy csak beírsz egy random keresztnevet? :D

Ezen kívül nem tudom elképzelni, hogy lehet ismerkedni fb-on...

2012. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ja jaaa ismerősök ismerősei...;)
2012. márc. 26. 20:25
 7/17 A kérdező kommentje:
amugy én sem nagyon...:/
2012. márc. 26. 20:25
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Én már csak azért sem pártolom a netes ismerkedést, mert...

Hiába írja le a tulajdonságait, a kinézetét, ha nem ismered a valódi személyiségét... Olyat képzelsz a helyére, akit akarsz. Fantáziálsz a természetéről, hogy milyen jó lenne, aztán amikor találkoztok, kiderülhet, hogy egészen más. És már csak ezért sem fog tetszeni. Nem azt mondom, hogy ne ismerkedj neten, csak hamar találkozzatok, ne húzzátok egymás agyát azzal, hogy azt kedveled, akit odaképzelsz.

2012. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

naa elárulok egy titok neked. de csak mert jófejnek tűnsz. :)


szóval általában a lányok tényleg kapnak méleket különböző idegen srácoktól. én személy szerint nem tudok meghatódni egy olyan szövegtől, h "de jól nézel ki", vagy "gyönyörű vagy". viszont ha valaki valamilyen eredeti szöveggel jön, amin elgondolkozom, akkor őt megjegyzem. nem kell semmi extrának lennie, de kell előtte valami előzmény, pl h tudd, mit szeret, mit csinál, ilyenek... ha látod, h vannak fenn rajzai, akkor írhatod neki azt, h látod, mennyire tehetséges, te is szívesen rajzolnál, de neked még a rajztanárod is kitépte a kezedből a krétát, annyira rosszul rajzolsz... vagy bármi. a lényeg, h frappáns legyél és ne sablonos. :) így elkerülheted, h bekategorizáljon a "ja, megint egy srác, aki azt írja, jól nézek ki, na és?"-halmazba. nem is kell feltétlenül azzal kezdened, h tetszik, ugyan, ez később is kiderül. :) jó lesz az, meglásd :)

2012. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

igen, gáz

a 18. században nagyon romantikus volt igazi kézzel írt leveleket cserélni mert apuci nem engedte a pici lnyát sehová.. de most egy jóravaló, érett, normális pasi nem ír facebookon..

2012. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!