Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Anime-fan lányokkal szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anime-fan lányokkal szeretnék ismerkedni, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem japánt, az animéket, és minden hasonlót:)

2012. nov. 29. 13:40
1 2
 1/20 anonim válasza:
34%
Nagyon hasznos dolognak tartom az anime-fanok keresésekor, ha pl. beleírod a Google keresőmezőjébe, hogy anime-fan lányok, majd nyomsz egy entert! =P
2012. nov. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%

Szokott lenni ilyen nevetéges animés álarcosbuli vagy mi ahol mindenki Songokunak meg Frustiraykunnak meg mittoménminek öltöznek, talán ott lesz lehetőség.


Bár elég nehéz ott eldünteni, mert ki tudja hogy néz ki normálisan nem kék hajjal meg egy batár nagy baltával a kézben, mint "Harakiri Kamikaze Sensei Son Kun Ball Zet Genkay Uramesi Hakasi Kamehame Kazekage" nagymester.

2012. nov. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Az anime még mindig nem mese. Persze vannak dedósoknak is, de azért vannak komolyabbak is. Nem tudom miért vannak egyesek még kiakadva ezen, hogy léteznek olyan emberek, akik szeretik az animéket.

Én is szeretem őket, csak én nem akarok ismerkedni :D

De biztos vannak olyan közösségi oldalak, ahol lehet ilyen lányokkal találkozni.

2012. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
conokon lehet találni őket
2012. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Animeconok, cosplayversenyek, vetítések stb.
2012. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
mondo con-on ott vannak meg meg barátnőimmel is azok vagyunk
2012. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Internetes ismerkedésre nincs ilyen oldal? Csak con-on lehet?:(
2012. nov. 29. 14:30
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

hát nem nagyon van, max anonímba AA-n ráírhatsz vkire de ennyi, vagy vmi fórumon, de kép nincs róla csak ha kérsz xD


Ha megyei jogú városban laksz akkor szépen keress egy anime-clubbot. kb az összesbe van 1-e, Pestem meg sztem még több is. Miskolcon itt pl a Mink vagy a Migoto van

2012. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%
Ne legyél már lúzer, élőben ismerkedj és ne neten.
2012. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 helgafarkas válasza:
74%
Aki azt mondja, hogy az anime mese, az hazudik! vannak komoly animék is és attól, hogy rajzolják, nem mese! Am igen, a nagyobb városokban szokott lenni vmilyen ani,me klub. Pl itt Miskolcon is van :)
2012. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!