Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Anime-fan lányokkal szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anime-fan lányokkal szeretnék ismerkedni, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem japánt, az animéket, és minden hasonlót:)

2012. nov. 29. 13:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hát ha gondolod, velem beszélhetsz :)

én nem járok con-okra, messze van, egyedül nem megyek, a megyei jogú városomban sincs egyetlen klub sem,és nem is igen akad akivel beszélhetek róluk, már mindenki agyf*szt kap tőlem :DD

15/L

2012. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
én is szeretnék ismerkedni , csak nem tudom hol lehet. mert a mondocon még messze van , nyáron lesz legközelebb ha jól tudom... :// ui: én lány vagyok
2012. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ha tudsz angolul myanimelist.net talán
2012. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Itt vagyok :D
2012. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező többnyire az itteni fanok jelentkezését várta :D


Am régen volt olyan hogy otakuckó, de már megbukott, valószínűleg azért mert magyarországon még nagyon kifejlődőben van ez a szubkultúra (a magukat anime fanoknak valló emberek láttak 2 shounen/shojo sorozatot és ennyi). Myanimelisten tudsz böngészgetni, worpdress blogokat felkutathatsz, chatelős oldalakon kereshetsz animés szobákat, conokra tudsz eljárni és kb ennyi.


Amúgy ez attól is függ milyen fanokat keresel, a mainsrteam fangirlök akik megtalálhatóak conon legnagyobb arányban, a legtöbb igényesebb sorozatot kedvelő álltalában "szégyell" kijárni conra, mert égőnek találja a sok weeaboot. Az a baj ,hozzánk az anime is nyugatról jön be, azzal a "kultúrával" együtt ami ott is megtalálható és többnyire az ilyen fanok miatt van degradálva az animés közösség :D

2012. dec. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Igaza van #16-osnak, ezért sem mennék animecon-ra, nem divatanimésekkel és naruto-fanokkal szeretnék ismerkedni, hanem rendes animésekkel! Persze, elszórva biztosan van ott 1-2 ilyen is, de ez leginkább olyan mint tűt keresni a szénakazalban, ráadásul magát a rendezvényt is elég gáznak tartom.


Az otakuckóról hallottam, de már túl későn, kár hogy nincs más ilyesmi.

2012. dec. 6. 15:24
 17/20 anonim ***** válasza:
2013. jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Éljenek az anime fanok! :) 20/kisfiú
2013. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ehhez jó lenne tudni, hogy hány éves vagy, és hol laksz. Mert én például animefan lány vagyok, de lehet, hogy hozzád képest túl öreg. Néha elmegyek conra, néha nem, mostanában inkább nem, mert nagyon drága az útiköltség. Régi fan vagyok, nálam még anno a Dragon Ballal kezdődött minden. Írhatsz privátot, ha szeretnél valamit kérdezni.

27/l

2013. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Hát én is szeretnék ismerkedni animés lányokkal, nem sok animés lánnyal ismerkedtem még eddig. Én 26 vagyok.
2013. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!