Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha alig 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha alig 50 kilós srácként úgy érzem sosem lehet barátnőm és egyre inkább depressziós vagyok mostanság?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 18:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Amúgy egyébként van benne valami! Kétszer van beregisztrálva a srác és felteszi a kérdést, majd egy pesszimistát válaszol magának. Lehet egyszerűen ezzel "veri el" az idejét!
2012. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
41%
Ha 50 kg vagy és alacsony, akkor tényleg szinte esélytelen. A legtöbb nőt csak a külső érdekli. Persze, tudom,a gyakorira író nők mindig kivételek :D. Női válaszokra nem is érdemes odafigyelni, 99%uk mellébeszélés, hazudozás, személyeskedés és hiszti. A nőknek a magas ( és izmos) magabiztos ( akik igazából bunkók)kellenek, és persze az se árt,ha van pénzük:). Volt egy osztálytársam, vékony volt, és nem jóképű, érdekes ahogy elkezdett gyúrni, és felszedett izmot, máris népszerű lett a nők körében. Szóval ha rohadt nagy mázlid van, akkor talán találhatsz egy olyan nőt, akit a belső érdekel, és nem felszínes, de Magyarországon 1000ből kb. 1 ilyen van.
2012. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Amúgy a súly az nagyon érdekes dolog, mert van akinek kisebb a súlya, de mégis izmosabbnak látszik. Szóval 55 kilósan is nézhet ki "izmosnak" egy 170 centis srác szerintem.
2012. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez tipikusan az az onsajnalo ferfi.Gondolom nem kisfiu mert az iras normalisan megvan fogalmazva..

Szoval huzza el a belet dolgozni

Megsugom az edzeshez nem kell penz,szoval csak sajnaltatod magad"


Ahhoz, hogy valaki nagyobb és izmos legyen pénz kell, már csak azért is, mert sokkal többet kell enni, hogy nőjön. Nem úgy van, hogy nekiállok súlyzózni, és aztán nagyobb leszek. Látszik, hogy nagyon értesz a témához :D

2012. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Utolso a kerdeseid utan befognam a pofam ;)

1.

2.


5 eves korom ota sportolok.Krvara nem eszem minosegi kajakat,csak mindennap eljarok futni,es kezilabdazom versenyszeruen.

Ha a kerdezo korombeli akkor huzzon el sporolni a suliba,nem kell fizetni erte,ha meg felnott ember akkor talan munkat kene keresni;)

17/l

2012. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ja es izmos vagyok,nem kicsit;)
2012. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
utolsó csak ezt ne mondtad volna :D
2012. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Edz
2012. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nőnek nem áll jól ha izmos. Az olyan mintha nekem mellem lenne. :D Ezt a kézilbdás válaszolónak írom.
2012. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Köszönjétek meg ennek sz.rházi Orbánnak, hogy ide jutottunk, hogy kenyérre nincs pénz meg persze az előző hazaáruló féreg kormánynak. És mind azért, mert birka módjára megszavaztátok őket, minthogy kiálltatok volna ellenük. Remélem 2014-ben megjön mindenkinek az esze.
2012. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!