Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány a suliból de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a suliból de egyáltalán nem ismerem és nincsenek közös helyeink, haverjaink. Suliba ritkán látom és akkor is siet, ezért gondoltam írok neki először de mit lehet?

Figyelt kérdés
Visszahúzódó, aranyos lány, ő 10.es, én 11.
2012. dec. 8. 15:35
 1/6 anonim válasza:
100%

tényleg nincs 1 közös pontotok sem ? ha nagyon keresel biztosan találsz valami közöset..

láttad már, hogy érdeklődne feléd a lány? pl.: feléd pillantgat, esetleg mosolyog vagy a barátnőivel összenéz amikor ott vagy a közelükben.. figyelj az ilyen kis jelekre

szerintem ezekből ki lehet találni még annak a lánynak a gondolatait is, aki nagyon el akarja titkolni :)

ha úgy gondolod van nála esélyed egy próbát mindenképp megér..ha nem jön össze (amit persze nem kívánok) elfelejtődik úgyis a dolog, emiatt ne izgulj!

legyél bátor, azt szeretik a lányok! :)

16/L

2012. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem azzal van a gond :D bátorság van, állítólag normális arcszerkezetem van és nem is gizda v kövér kategóriás vagyok, hát annyi, h egy suliba járunk meg ő fb-n bejelölt de az nem jelent semmit, mondjuk nem 2000ismerőse van :)
2012. dec. 8. 23:07
 3/6 anonim válasza:

(1. vagyok)

na látod.. van önbizalmad (ezt nem rosszindulatúan mondom).. érdemes megpróbálni !

lehet h később megbánnád h elszalasztottad !! (ezt saját tapasztalatból is mondom..)

menj oda hozzá szünetben ha éppen nem siet annyira, vagy írj neki fb-n :)

2012. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez a baj, h nem tudok mit írni :\ nem akarom elszalasztani de nem tudom mivel kéne indítani a beszélgetést
2012. dec. 9. 11:23
 5/6 anonim válasza:
Írj rá fb-n azt, hogy "Szia!Hogy vagy? erre remélhetőleg válaszol, és megkérdezi, hogy te hogy vagy. Ezután kérdezd meg, hogy milyen volt a napja... és még ilyen témák, ami jó szokott lenni, az a szabadidő, sport, hobbi, és akkor mér jön magától az egész. nekem is volt ilyen helyzetem, tetszik valaki és akkor ezt írtam neki, és tök jól elbeszélgettünk! Hajrá:)
2012. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hova jársz suliba? Vidéken a sulimban,szinte mindenkit ismerek..
2012. dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!