Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kivel randizzak holnap délután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel randizzak holnap délután Pesten?

Figyelt kérdés

Rohadtul unatkozom újabban hétvégéken és el kellene hívnom egy lányt valahova.De nem tudom,hogy ki lesz az a lány és azt se tudom,hogy honnan szerezzek holnapra olyat aki benne lenne ilyesmiben.

Bárki,bármi ötlet?

21/F



2012. dec. 7. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Mentőkkel...

Nem társkereső oldal teagytröszt

2012. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lendvai Ildikóval...
2012. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem társkeresés céljából írtam ki hanem az az igazi kérdés,hogy be lehet szervezni randit még az napra egy vadidegennel vagy képtelenség?
2012. dec. 7. 22:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Valahol a városban nem cinkes összeszedni egy vadidegen lányt és még az napra elhívni valahova?
2012. dec. 7. 22:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is Pesten leszek.


Csakhogy:

Én is csávó vagyok, én is inkább futnék össze valami csajjal... :D


De inkább marad a pályaudvari csövelés meg a barátai.

2012. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak van az ismerőseid kozott egy olyan csaj aki bejon es elhivnad..pl mittudomen egyik csaj egyetemrol akivel multkor dumatal azt elhivod azt kesz :D esetleg ossze is jossz vele ennyi
2012. dec. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem sok lányt ismerek.Ahova jártam szakközépbe ott például nem is nagyon voltak lányok.Szóval meg vagyok lőve.
2012. dec. 7. 23:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el valami szorakozohelyre (en Morissonst szeretem) es ott szedj fel valakit. Ne csinalj vele semmit, csak a szamat kerd el. Masnap meg hivd fel es menjetek el randizni.
2012. dec. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!