Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit rontok el, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el, miért nem jutok el odáig sem, hogy randizzak valakivel? Most nagy szükségem lenne egy "társra", akit szerethetek.

Figyelt kérdés

Már 1,5 éve hiába keresek, vagy csak várok valakire hol jobban akarva, hol ráfelejtve egy férfit.

Van, hogy valakit szívesen megismernék, de nem hív el sehová és én pedig szeretem, ha meghódítanak, de nem kell virág semmi, már annyival is megelégszem, ha nem nekem kell elhívni sétálni vagy bármi.

De nem hívnak el, nem tudom miért. Nem adnék elég pozitív visszajelzést? Hol van az a pont, amikor egy férfi úgy érzi, hogy meg akarja ismerni a nőt?

Átlagos lennék annyira, hogy el sem hívnak?


2012. nov. 22. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nahát, ez érdekes. Hol szoktál ismerkedni? Manapság nehezebben kezdeményeznek a srácok. De én például elég könnyen ismerkedek. Valószínűleg túl visszahúzódó vagy. Legyél kicsit bátrabb, ha tetszik valaki vedd fel a szemkontaktust, adj egyértelműbb jeleket! Légy magabiztos, mit veszíthetsz, ha mégse hív el? Semmit. :)
2012. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Èn szívesen megismernélek.

16/F

2012. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem tudom megítélni, átlagos vagy-e, ez egy hosszabb beszélgetésből derülhet ki igazán.

A pozitív visszajelzésekkel nem hiszem, hogy gond van, sok férfi akkor is nyomul, ha egyértelmű negatív visszajelzéseket kap:D

Részemről akkor akarok megismerni egy nőt jobban, ha spontán elkezdtünk beszélgetni, és elejt valamit, amivel felkelti az érdeklődésem... érdekes hobbi, érdeklődés, világnézet, stílus, akár csak pár érdekes gondolat.. Ezt újabban ritkán kezdeményezem, nem is annyira arról szól, ki kezdi, inkább csak természetesen olyan helyzetbe kerülünk, ahol emberek beszélgetni szoktak néha. Pl. előadáson egymás mellett ülünk, könyvtárban valami kapcsán, éjszakai buszon ha adódik valami olyan dolog, amiről normális, hogy két ember beszélgetni kezd, stb. Ha mégis valakinek kezdeményezni kell ezt, jobbak a tapasztalataim az olyan esetekről, ha lány teszi, ha én teszem, mindig unalmas faπcsákról pattanok, ellenkező esetben pedig kedves és érdekes lányokkal akadok össze, amiből néha lesz is valami. De ettől a szakasztól kezdve átveszem a kezdeményezést, én hívom el mindenfele stb.


Csak saját tapasztalat, de ameddig szociológusok és/vagy pszichológusok nem linkelnek be erről tanulmányt, addig jobbat nem hiszem, hogy bárki tud írni a saját tapasztalatainál:D

2012. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Elegünk van a mai lányokból, úgyis mindegyikőtök csak kigúnyolna vagy kinevetne, ha bepróbálkoznánk nálatok. Ja, persze te nem, nem, de te is csak a jó pasikra vágysz, úgyhogy meg is érdemled a sorsodat.
2012. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
ma 13:18, adom!
2012. nov. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megérdemlem a sorsom? Mindig elgondolkodom ilyenkor, hogy milyen rossz annak, aki ismeretlenül rosszat akar másoknak, meg ítélkezik. :)

Miért járnék olyas valakivel, aki nem tetszik, akihez nem vonzódom? Nem értelek.

Mindenkinek meg van a saját ideálja, vagy ha nem is így nevezi, attól van az a dolog, ami miatt megtetszik, megkedvel, majd megszeret valakit.

Nálam ez a magabiztosság, INTELLIGENCIA, figyelmesség. És igen, a külső is fontos, ápolt és tetsszen. Nem kell kigyúrt, sármos álompasinak lennie, de mondjuk ne hiányozzon az első foga.

Szerintem ez így van helyén, ha valakit csúnyának tartok egyértelmű, hogy szexuálisan sosem fogom vonzónak találni, és a szexualitás pedig egy párkapcsolat része.

Gondolkozz, mielőtt hülyeségeket mondasz és a visszautasításokból eredő önbizalomhiányos hozzászólásoddal mást ítélj el olyanért, amiért szerintem nem lehet, mert természetből adódik ki tetszik és ki nem.

2012. nov. 22. 14:15
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

14:15-ös válaszodnál ott a pont, de neki aztán mondhatsz bármit, meg van keseredve sajnos, mindenhova nőgyűlölő válaszokat ír.


Nyugi, én is olyan helyzetben vagyok, mint Te, de sajnos nem találtam még olyan férfit, akivel igazán vonzódnánk egymáshoz. Pedig hiányzik egy férfi társasága, ölelése...

Ne aggódj, előbb-utóbb találsz számodra megfelelőt :)


26/L

2012. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés alapján egészen normálisnak tűntél az elején,de a kommented után kérdező,nem vagy az.Majd ha még sokáig így lesz,és nem lesz senkid,és már nem bírod,akkor majd lejjebb adod az igényeidet talán.Nah ekkor találhatsz valakit magadnak,pl. ha arcra nem is olyan "helyes" elsőre szerinted,de normális gyerek,akkor csak úgy eldobod.Más lányok viszont értékelni fogják,hogy egyáltalán találtak maguknak egy normális srácot. :) Ez a véleményem. :)
2012. nov. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!