Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lany az osztalyomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KnightBalazs kérdése:

Van egy lany az osztalyomban aki nagyon tetszik nekem de azt mondja, hogy nem szeretne az osztalybol senkivel se jarni. Hogyy randizzak vele?

Figyelt kérdés

2012. szept. 24. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Ez csak egy gyenge kifogás arra, hogy nem jössz be neki.

Nem fogja megakadályozni a szerelmet holmi osztály.

2012. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertem kossz mas tanacshogy hogy kezdemenyezzek?
2012. szept. 24. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem minden esetben kifogás. Én sem akarok járni egy osztálytársammal (sőt. Meg merem kockáztatni, hogy iskolatársammal sem) pedig van egy fiú, aki igencsak bejön. Azért nem, mert ha valami rosszul sül el, akkor nem hiszem, hogy minden egyes nap a szemébe tudnék nézni, amíg fel nem dolgozom.
2012. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En mar probalkoztam vele 1 eve de nem jott ossze szerintetek hogyan kozelitsek?
2012. szept. 24. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Pedig igaza van a lánynak! Osztálytárssal én se kezdtem volna ki sose! Mert ha szakítotok, utána igencsak kellemetlen lesz nap mint nap találkozni. Ha meg járnátok, arra is fel kell ám készülni, hogy az egész osztály rajtatog fog csámcsogni. Szóval én se ajánlom!
2012. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!