Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztályomban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályomban, aki nekem, és az egyik legjobb haveromnak is tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarok összeveszni a haverommal, viszont így közelebbi kapcsolatba se tudok nagyon kerülni a lánnyal.
2009. nov. 27. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Versenyezzetek és fogadjatok. Én piába szoktam de ha nem aakrsz pénz veszíteni akkor pofogadjatok.
2009. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

előző: paraszt.


haver egy van, csak sok, ahogy érzed.

2009. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát a lány meg hogy mit érez, azt sem tudjátok, mert az is nagyon sokat számít. Lehet hogy semmit sem érez, de hogy kinél érezne hamarabb valamit és mi alakulna ki belőle. Ha neked nem fontos akkor beszéld meg a legjobb haverral hogy előre engeded, és ha ő nem jár sikerrel akkor még ha rosszul is esne neki ha te esetleg nagyobb sikerrel jársz, fogadja el. De leírtak alapján olyanon van szinte vita, amiről még semmit nem tudtok.
2009. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátság örök. Ha összejösz a lánnyal és 1-2 hónap után szétmentek akkor a csajt is elveszted és lehet hogy a barátod is. Gondold meg.
2009. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!