Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért részesítik előnyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért részesítik előnyben ennyien a kövérebb csajokat?

Figyelt kérdés

Nagyon unalmas kezd már lenni. Megszámolni nem tudom, hogy hány olyan posztot láttam már, hogy "a kutyák játszanak csontokkal", meg "én lefogyok, te pedig csúnya maradsz"...stb. Na meg ha valaki egy dagadtat leszól, az már szemétláda, mert persze mind valami különleges, gyógyíthatatlan betegség miatt olyan, semmit nem tehet róla. De persze a vékony csajokat bátran leszólhatja bárki, az nem bunkóság kicsit sem ugye.:)


Ha ide kitesz egy dagadt lány kérdést képpel, akkor is a válaszolók egy elég nagy hányada áltatja, meg jönnek olyanokkal, hogy az ilyen nők kívánatosabbak, érzékibbek...stb. Meg lassan már ott tartunk, hogy "nőies" kifejezés alatt a túlsúlyosat kell érteni...


Miért van ez? Van ennek valami megmagyarázható gyökere? Engem már kezd elkeseríteni, ahogy egyre inkább növekszik ez a tendencia.



2012. dec. 3. 20:46
1 2 3 4
 21/32 ASOT ***** válasza:
100%
én ezt nem vettem észre, max jobban sajnálják őket...
2012. dec. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
78%

170/60 vállalhatatlan? Csak hogy felvilágosítsalak az a normális. :) Én is ennyi vagyok és semmi probléma nincs az alakommal.


[link]


Kicsit önképzavaros lehetsz ha szerinted vállalhatatlan. :S

2012. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Tyler913 ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező!


Az emberek ízlése különböző. Sok férfi a vékony lányokat kedveli, de van egy nem elhanyagolható réteg,akinek a testesebbek jönnek be. És ez nem jelent kövérséget, csak annyit, hogy van cicije,kerek a feneke,ne látszik ki a bordája.

Akiket Te belinkeltél,mind vonzó nők,de számomra túl vékonyak. Pl. velük szemben simán inkább Kardashiant választanám. Ugyanis mindegy,mekkora egy nő feneke,amíg feszesek az idomok,nem beszélhetünk kövérségről.


Én inkább azt veszem észre,hogy a "kövér" kifejezéssel dobálóznak túl sokat, főleg a vékony lányok. Pl. ha már egy kis pocija van egy lánynak,rögtön komplexusos lesz. Közben meg a férfiak 9O%-át nem zavarja egy pici poci,ha cserébe nagyok a mellek és kerek a fenék.

2012. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

# 22


Nekem nincs önképzavarom. Szimplán karcsúnak érzem magam. Nem vagyok 60 kiló, egy 10-essel vagyok kb. kevesebb. Én egyszerűen 60 kilósan nem úgy néznék ki, mint Te. 50 kilósan van hasonló alakom, csak vékonyabb combokkal, meg talán a derekam is kicsivel vékonyabb, de nem sokkal. Ezért kilók alapján nehéz ítélni. Amúgy csinos vagy.:)

2012. dec. 4. 16:41
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyira nehéz elképzelnem hogy valaki ugyanazokkal a paraméterekkel hogy lehet sokkal másabb. Persze tudom hogy nehéz csontozat meg alkat kérdése csak akkor is furcsa. Én 60-al érzem magam viszonylak karcsúnak voltam már 68 is...
2012. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Azt azért vegyétek figyelembe,hogy az izom mint testrész, és a zsírréteg a testen, ami lerakódott anyag-réteg más fajsúlyú! Az izom sokkal nehezebb anyag, a zsír könnyebb. Tehát egy 100 kiló tömör izom ember és egy 100 kiló hájas disznó ember ugyanolyan magassággal teljesen máshogy néz ki. tömör izom az sokkal vékonyabb, karcsúbb, arányos, míg a zsíros az kövérebb, mert több zsír kell rá, hogy elérje ugyanazt a súlyt, így nyilván torzabbnak aránytalanabbnak, gömbölyűbbnek látszik, az is.

Nem mindig irányadó a testmagasság/tömeg kiszámítási mód pont ezért. Vannak eleve izmosabb lányok, akik sokat sportolnak, ők nehezebbek, de nem gebék, jól tápláltak.

2012. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Tyler913 ***** válasza:
Igen.Nekem is volt 7O kiló fölötti csajom,aki egyáltalán nem volt kövér.
2012. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Igen, a kulcs az izom/zsír arány, nehéz csontozat nincs. De hiába próbálom mindig ezt magyarázni, egyesek még mindig le vannak ott ragadva, hogy a kiló a fontos...
2012. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

# 22/28 Időpont ma 15:40



Feltettél egy képet, amiből semmi nem látszik. Mindjárt feltöltök egy képet télikabátba és azt mondom, nézzétek meg hogy milyen izmos vagyok:D:D:D

2012. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
szerintem átlag ember az utcán ennyit lát belőlem az utcán. a fehérneműs dolgok nem a nagyközönségre tartoznak. A képből meg szerintem le lehet vágni hogy nem vagyok egy nagytestű víziló de ahogy gondolod. :D
2012. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!