Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért részesítik előnyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért részesítik előnyben ennyien a kövérebb csajokat?

Figyelt kérdés

Nagyon unalmas kezd már lenni. Megszámolni nem tudom, hogy hány olyan posztot láttam már, hogy "a kutyák játszanak csontokkal", meg "én lefogyok, te pedig csúnya maradsz"...stb. Na meg ha valaki egy dagadtat leszól, az már szemétláda, mert persze mind valami különleges, gyógyíthatatlan betegség miatt olyan, semmit nem tehet róla. De persze a vékony csajokat bátran leszólhatja bárki, az nem bunkóság kicsit sem ugye.:)


Ha ide kitesz egy dagadt lány kérdést képpel, akkor is a válaszolók egy elég nagy hányada áltatja, meg jönnek olyanokkal, hogy az ilyen nők kívánatosabbak, érzékibbek...stb. Meg lassan már ott tartunk, hogy "nőies" kifejezés alatt a túlsúlyosat kell érteni...


Miért van ez? Van ennek valami megmagyarázható gyökere? Engem már kezd elkeseríteni, ahogy egyre inkább növekszik ez a tendencia.



2012. dec. 3. 20:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
engem is kezd elkeseríteni :D
2012. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagy kofferba lehet sokat pakolni, és én szeretek messze utazni!

Üdv, Marco Polo.

2012. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
26%
"Nagy kofferbe jo pakoni csak ciki vele utazni " ;)
2012. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a vékonyakat szeretem és a nőiesen telteket, a nagyon kövér szóba sem jöhet. 19/F
2012. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
53%

Nem a hályas malacokról van szó, de a kicsit teltebb, ducibb combú, fenekű lányok igenis nagyon nőiesek. Tudod, olyan "magna mater" feeling, sokaknak bejönnek az ilyen macimacák.

Nem kamu, tényleg nőiesebbek. Az eres, rommászálkásított izmos test az a férfiaknak való, nem a nőknek. Ahogy az egysíkon futó csípő, és kis feszes fenék is a férfiaknak való. A nő azért nő, mert kerekded, nőies módon formás a teste, neki nem kemény erőt sugárzó kell hogy legyen a teste, hanem pihe puha finom nőies. Telejsen értelmetlenek azok a nők,akik férfit akarnak kreálni magukból. Az a vénnyadt, fokhagymagerezdre emlékeztető betikkadt fenék, meg alkar vastagságú combok közte 5 perc szünet meg nagyítóval keresendő mellek sokaknak rettenet kiábrándítóak. Egyszerűen nem ilyen a nő. Ez csak a kifutómodellekre kitalált alkat, hogy senki ne a nőket nézze epekedve a közönség soraiból,hanem a dilinyós ruhákat amiket rájuk aggatnak. Igazából ezeken a zörgőcsontú gebe lányokon nem nagyon akad meg a férfiak tekintete, nem jellemző. Ez csak a nők egymással valü versengése, de nem a férfiak izlésére van igazítva a külsejük. Persze nem azt írom, hogy holnaptól minden nő zabáljon kakaóstekercset lekvárosfánkkal éjjel nappal, csak azt hogy inkább egy ducibb lány mint egy etiópiai dizáyn. De a kettő közt a legjobb nyilván, ez nem vitás gondolom.

2012. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
70%

szerintem még mindig kevesebb az arány akik az általad megnevezett "dagadtokhoz" vonzódik. Bár ez a szólásod elég lesajnáló volt velük szemben. Miért akarod hogy ne legyenek bunkók a vékonyakkal ha bunkó vagy a teltebbekkel?

Szerintem a kérdés csak arra irányult, hogy inkább választanak már sokan olyan lányt akinek van melle meg fenek mint aki csak egy elöl deszka hátul léc...

2012. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
42%

Am, szerintem a válasz egyszerü... valljuk be, torzult vilagban elunk, es a 165/70 az maaaar fuuuuu dagadt diszno, takarodj... Van igazsag abban amit leirtal, de ugy gondolom mindket oldal agyon van eroltetve... mintha ez lenne a legfontksabb tema e vilagban, hogy ki hany kilo, es melyik sracnak milyen jellemu es alkatu csaj jon be. Konyorgom, maganugy! Ettol szep a vilag, hogy mindenki mas, es mindenkinek mas az izlese... Na ezt mikor vesszuk mar eszre?!

Nade kerdezo, most fogsz idegbajt kapni, en is duci parti vagyok... :)

Nemirokkorthím

2012. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
46%
Nameg, vallhjuk be, egy lapos mellkas, egy beesett pofi es egy lapos fenek az hol noies alak? Vagy amikor sebesre dorzsoli az illeto medencecsontjat a nadrag koccra meghuzott ove... Mondjuk vanakinek az a vonzo, az a noies, de ebbe nem szolok bele.. o izlese... egy fix, nekem soha nem lesz vonzo egy killo borda, vagy egy belem furodo medence csont :P
2012. dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Na, szóval...

1. Senki nem mondta, hogy a kiálló csontok nőiesek. Szánalmas valami mellett úgy érvelni, hogy úgy állítja be az illető, mintha a beszélgetőpartnere az ő általa ajnározott dolognak az ellentétét tartaná jónak.

2. 165/70 az már igenis túlsúlyos. Bár ez felépítéstől is függ, de az esetek többségében az lenne. Én 170 centi vagyok, de már 60 kilósan is vállalhatatlanul néznék ki.

3. A gebe kifutómodellek szerintem ugyanolyan gusztustalanul néznek ki, mint a dagadtak.


Szerintem az egészséges, szép. nőies alkat valahogy így fest:


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. dec. 4. 01:09
 20/32 anonim ***** válasza:
16%

Első és harmadik tényleg nagyon jó, igazad van.

A másik kettőnek túl vékonyak a combjai, azok már kiesnek a pixisből.

2012. dec. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!