Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keves idom van, hogyan juthatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keves idom van, hogyan juthatnek hoza kozelebb? GYORSAN!

Figyelt kérdés

Amerikaban jarok iskolaban,de magyar vagyok,az angolt nem beszelem tul jol,de meg tudom ertetni magam.

A lany kereszteny,Libanonbol jott,1 evvel idosebb mint en,o most 18at toltotte.

Nagyon szeretnem kozelebbrol is megismerni. O sem beszeli az angolt tul jol,kb mint en.

Nem tudom ,hogy mit tegyek,olyan kis szurkalodos lany,szereti ha foglalkoznak vele,de nagyon visszafogott,es kicsit talan maganyos is,itt nincs tul sok baratja.

Hogyan tudnam jobban megismerni?

Szerintem az sem tul jo,ha "zaklatom" azzal hogy mindig oda megyek hozza,habar azt veszem eszre hogy orul neki. A mondatokat ugy kell kihuzni belole,ugynakkor ha en nem beszelek vagy hasonlo,akkor o megszolit.

Nagyon szeretnek vele lenni.

Suli utan mindenki megy haza sulibusszal,de nem 1 buszon vagyunk.


A kinezetemmel nincs nagy baj,ezt minden ego nekul mondhatom,foleg hogy az itteni emberek higienatlanok.

Az onbizalmam viszont lehetne tobb,de ha arrol van szo akkor oda megyek a lanyhoz.


/mind keten feherek vagyunk/

Segitsetek kerlek,de gyorsan.


2012. dec. 2. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire szabad áthágni, háát hívd el valahova valamikor, és mindent megtudsz(közeledik-e hozzád, bír téged...) ;)
2012. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!