Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keves idom van, hogyan juthatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keves idom van, hogyan juthatnek hoza kozelebb?

Figyelt kérdés

Amerikaban jarok iskolaban,de magyar vagyok,az angolt nem beszelem tul jol,de meg tudom ertetni magam.

A lany kereszteny,1 evvel idosebb mint en,o most 18at toltotte.

Nagyon szeretnem kozelebbrol is megismerni. O sem beszeli az angolt tul jol,kb mint en.

Nem tudom ,hogy mit tegyek,olyan kis szurkalodos lany,szereti ha foglalkoznak vele,de nagyon visszafogott,es kicsit talan maganyos is,itt nincs tul sok baratja.

Hogyan tudnam jobban megismerni?

Szerintem az sem tul jo,ha "zaklatom" azzal hogy mindig oda megyek hozza,habar azt veszem eszre hogy orul neki. A mondatokat ugy kell kihuzni belole,ugynakkor ha en nem beszelek vagy hasonlo,akkor o megszolit.

Nagyon szeretnek vele lenni.

A kinezetemmel nincs nagy baj,ezt minden ego nekul mondhatom,foleg hogy az itteni emberek higienatlanok.

Az onbizalmam viszont lehetne tobb,de ha arrol van szo akkor oda megyek a lanyhoz.


/mind keten feherek vagyunk/

Segitsetek kerlek,de gyorsan.


2012. nov. 28. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ha az a másik lány is magyar, már meg is van a közös téma. ha ő is hasonló okokból tanul odakinn, szintén meg van a kezdő közös téma
2012. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Libanoni,tehat kozos nyelvunk az angol.
2012. nov. 28. 23:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Így kezdődött a HIMYM xD :DDDDD

Barneynak a libanoniak jöttek be abban a részben :DD


Amúgy ez milyen iskola? Direkt külföldieknek való?


Hívd el sétálni! :)

2012. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez normalis High school. Itt 80 %-os a fekete boruek aranya,de ez engem nem zavar.

Itt suli utan mindenki megy haza,iskolabusszal,en meg bicajjal/MERT EN OTT lAKOK,AMERRE EZEK A BUSZOK NEM JARNAK,masik korzetben/

szoval a seta kilove.de kerlek segitsetek.

13 nap mulva utazok haza HUN-ba 1 honapra.Most szeretnem ezt a dolgot elkezdeni,es eki iha szamithatna valakire.

2012. dec. 1. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!