Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most jott el az en idom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jott el az en idom?

Figyelt kérdés

Van 1 srac nagyon tetszik,azt nem tudom,hogy en tetszem e neki. De tegnapig rengeteget sms-eztunk es a tgenap es ma mar nem irt. :) Most irjak en neki? Vagy mit kene tegyek? Mondott mar hasonlot is,hogy velem komolyan gondolna. De ismerem es szerintem kamuzott. Mit tegyek? Nagyon felek,hogy ha rakerdezek konkretan ,hogy barat vagy annal tobb kent tekint ram, pofara ejt,mert mar megjartam es nem akarom. Mit tegyek szerintetek? Irjak en neki , nyomuljak? Vagy hadjam..

(nagyon csajozos fiu)


2010. nov. 23. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem csak kérdezz egy ilyet: "Na mi van veled?:D" és beszélgessetek még egy kicsit. Ha csajozós a srác akko lépni fogg elöbb utóbb.
2010. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az is egy lépés felé, hogy ilyet írsz, várd meg míg találkoztok személyesen akkor szerintem úgy is kiderül, de lehet, hogy írni fog.

23/L

2010. nov. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!