Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan, miről lehet észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan, miről lehet észre venni, ha tetszek a lánynak, milyen 'jeleket' mutat?

Figyelt kérdés

Ma, vagy is tegnap éjszakás voltam, nem rég értem haza, és ott volt egy lány is, egy osztályra voltunk beosztva, csak ő kicsit arréb volt. Nem nagyon tudtunk beszélni, mert az osztályvezető mindig leb*szott minket hogy miért beszélünk, ne beszélgessünk egymással. Csak akkor tudtunk beszélgetni, mielőtt elkezdődött a munka, kérdezte hogy én mikorra vagyok beosztva legközelebb, elmondtam neki, utána viccelődött is egy kicsit, aztán beszélgettünk arról hogy ő hova valósi, én hova valósi vagyok... sajnos a munkahelyen nem valószínű hogy megint egyszerre osztanak be minket. :S pl Amikor nem volt ott az osztályvezető, akkor oda mentem, beszélgettünk, valahogy feljött a szó a jogsiról, és mondta hogy neki nem rég óta van... Aztán kérdezte hogy hány éves vagyok. Azután jött a vezető, és megint leb*szott. Utána megint beszélgettünk, pl hogy melyik suliba jár, és kérdezte hogy én is melyik suliba járok, mit tanulok. Én is megkérdeztem tőle. Azután megint félbeszakadt, mert jött a vezető... utána 3.jára is oda mentem, segítettem neki, mosolygott ő is, én is. xdd Na akkor megint jött a vezető... azt mondta hogy ha még egyszer meglát minket beszélgetni, elmehetünk a... Úgy hogy itt annyiba maradt. Utána mindig amikor közelebb jutottunk egymáshoz, pár méter.. akkor rám nézett és mosolygott. Többször elment nem messze tőlem, akkor is rám nézett és mosolygott. Munka közben oda-oda pillantottam rá. Utána észre vettem hogy ő is 'nézegetett' amikor dolgoztam. Utána többször is oda surrant, mosolyogva, kérdezte hogy mikor lesz már szünet... aztán vissza is ment mert jött a vezető.

Facebookon megtaláltam, nem tudom mit tegyek, írjak-e, neki, bejelöljem-e. Mit írjak neki? Amúgy ő is tetszik nekem, egész munkaidő alatt rá gondoltam, hogy hogyan derítsem ki, hogy van-e barátja, hogy mikor beszélhetünk újra, mikor viszi a szemetet ki, hogy én is akkor vigyem, és közelebb legyek hozzá. Fb-n az van kiírva hogy egyedülálló... Amikor jöttünk haza, oda akartam menni hozzá, és megkérdezni hogy a 'barátja nem jön ki elébe', vagy valamit... De még sem úgy lett, mert a nagy apja vagy kicsoda jött érte.


2012. dec. 2. 08:30
 1/3 A kérdező kommentje:
és olyan fura érzés volt, amikor rá gondoltam boldogságot, és melegséget éreztem. Ilyet még nem éreztem így első látásra, azért is volt nekem olyan fura, és nem tudtam ezzel a dologgal mit kezdeni,
2012. dec. 2. 08:45
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerelem... :) azaz nagyon bejön neked, akivel hosszabb távon is el tudnád képzelni... Nah szóval mindenképp írj rá, mert még otthon siránkozol, addig majd jól lecsapja a kezedről valaki és akkor meg már mindegy úgy sem tehetsz nagyon semmit... (tapasztalat)

Hívd el pl. azzal, hogy: Szia! /Remélem emlékszel rám múltkorról/ Szerintem (múltkor) nagyon jót beszélgettünk, és mivel a munkahelyen nem is tudtunk nagyon... Kedves osztályvezetőnk miatt :D:D azon gondolkodtam, hogy nem lenne-e kedved eljönni valahova /megismételni ezt a jó beszélgetést?/ pl. ilyen szöveggel nagyon jó, nah meg ha azt mondja hogy NEM meg hasonlók, akkor meg tudod, hogy nincs értelme tovább az egésznek... a zárójeles részt vagy beleszerkeszted, vagy nem, sok sikert ;) 20F

2012. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Biztos hogy tetszel neki,nekem is volt ilyen ugyancsak munkahelyen. Írd meg neki,h szia nem tudom h felismersz-e de az a srác vagyok aki mindig zaklatot munka közben(mosolygós smile)

és kérdez tőle valamit,amit nem tettél fel neki:)

2012. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!