Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Legyek kihívó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Legyek kihívó? Vagy visszafogott? (lent info)

Figyelt kérdés

MA elhívtam egy fiút sétálni,de tulajdonképpen én randinak veszem. Remélem ő is. Hogyan tudnám felkelteni az érdeklődését, ha ő csak nagyon jó barátnak tekint? Sok arcom van, és nam tudom,hogy vadabb legyek, vagy visszafogott. Meg milyen ruhába mennyek? Mennyire sminkeljek? Mi fér bele egy első randiszerű taliba? Eddig is volt puszi,akkor csak puszi legyen vagy szájrapuszi vagy csók??Szex semmi képpen,mert nem érzem, hogy még szükségem lenne rá.


14/L


2009. aug. 18. 17:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
fekete szoknya,ami térdig ér de be van vagdosva és sok helyen rövidebb/combomig ér/ egyébként a csípőnél szűk ész egyre bővül. felül húzott és nyúlós anyagból van
2009. aug. 18. 18:59
 12/20 anonim ***** válasza:
hát egy kis szexys szoknya még belefér...de a felsőd már ne legyen kihívó...az elsőre ez a szoknya éppen elég lesz merészségnek...sok sikert
2009. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
oksam és egy hosszú gatya kivágottam felsővel?
2009. aug. 18. 21:45
 14/20 A kérdező kommentje:
kivágottabb*
2009. aug. 19. 13:38
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd fel azta aszoknyát,amit ő kért.Hátha elgyengeül:DÉs vegyél fele gy szép felsőt.de ne kivágottat!!Sminkeld magad szempillaspirállal,meg egy kicsi szemceruzával,de ne sokkal.Ennyi legyen:)
2009. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ja,és te ne kezdeményezz!!!!!Ez nagyon fontos!!Ha tetszel neki,akkor majd ő fog,vagy esetleg ha még most nem,akkor következő randit fog kérni!
2009. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
és ha nagyon bejön akkor se?
2009. aug. 20. 18:40
 18/20 A kérdező kommentje:
az kihívónak számít,hogy tangát hordok és a szoknya alatt láccik, hogy tanga?
2009. aug. 20. 18:45
 19/20 anonim ***** válasza:
Attól függ mit akarsz, mert ha annyira kihivó vagy könnyen más benyomást kelthetsz. Férfi szemmel nézve legalább is.
2009. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha nagyon bejön,akkor sem!Ha nagyon átlátszika tanga,akkor sztem vedd át a szoknyát,ha éppen,akkor még maradhat.
2009. aug. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!