Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Legyek kihívó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Legyek kihívó? Vagy visszafogott? (lent info)

Figyelt kérdés

MA elhívtam egy fiút sétálni,de tulajdonképpen én randinak veszem. Remélem ő is. Hogyan tudnám felkelteni az érdeklődését, ha ő csak nagyon jó barátnak tekint? Sok arcom van, és nam tudom,hogy vadabb legyek, vagy visszafogott. Meg milyen ruhába mennyek? Mennyire sminkeljek? Mi fér bele egy első randiszerű taliba? Eddig is volt puszi,akkor csak puszi legyen vagy szájrapuszi vagy csók??Szex semmi képpen,mert nem érzem, hogy még szükségem lenne rá.


14/L


2009. aug. 18. 17:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Könnyebb lenne válaszolni, ha megmondanád, hogy a fiú milyen... Ha megírod, akkor tudok segíteni :) Meg hány éves?


F/14

2009. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
a srác 15 éves magasabb mint én,sportos,vicces, szőkés barna hajú kék szemű, nem feltűnően,de izmos
2009. aug. 18. 17:25
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
hmm^^ akkor szerintem egy ideig várj, hátha lesz valami, aztán ha nem, akkor te folytasd a kezdeményezést.
2009. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyomulj rá egy kicsit, de ez nem azt jelenti hogy sminkeld agyon magad stb

Éreztesd a helyzetet

2009. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
tök viccesek vagytok :D 14évesen :D HAJRÁÁ
2009. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
az első talinál soha nem szabad kihívóan öltözködni és smineklni...de ez neked még nem is való szerintem maradj önmagad ahogy megismert...ha nagyot változtatsz magadon lehet hogy nagy szemekkel néz rád és a hátad mögött kinevet...pláne akkor ha ő ezt nem is randinak fogja fel...sok sikert!
2009. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
köszi,mondjuk szentem sejti h én randira gondoltam,mert eddig mindig moziba mentünk meg társasággal kettesben így soha
2009. aug. 18. 18:16
 8/20 anonim ***** válasza:
nah akkor pálne ne legyél kihívó...csak amilyen eddig is voltál....majd ha összejöttök elég lesz akkor bizonyítanod hogy tudsz vad is lenni...
2009. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
most, kérte,hogy mibe mennyek,mert hogy szereti látni rajtam azt a ruhát akkor abba menjek, vagy lepjem meg?
2009. aug. 18. 18:27
 10/20 anonim ***** válasza:
milyen az a ruha?..írd le !!
2009. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!