Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen unalmasak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen unalmasak és értéktelenek a mai lányok?

Figyelt kérdés
Jó, hogy dugnivalóan néznek ki, de amint megismerem őket, ugyanúgy kiábrándulok belőlük. A csúnya lányokhoz meg nem tudok vonzódni, azért megpróbáltam, de ők meg nagyon unalmasak és túlságosan is jó kislányok.
2012. nov. 28. 20:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ezen a PUApöccs fórumon lehet ám csak igazán természetes egyéniséggé válni. Tanuld be a mondókákat, és tudod mint egy papgály nyönyg vissza. Ezek a tippek kb. semmit nem érnek, minden élethelyzet és jellem más és más megoldást, rögtönzési képességet kíván. Az meg vagy megvan már, mert tinikorodban kialakult, vagy nem , és cseszhetetd egyenlőre. Arra meg kicsi az esély,hogy ezek után érdekesnek tudd vélni a nőket.
2012. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

Azért vagyunk veletek ilyenek, mert hát ti másra nem igazán vagytok jók, csak pénzt keresni, hogy legyen ki megdugjon ééés, ja nem, másra nem. ;-)

Ezek persze csak rátok, idióta, általánosító, szánalmas, picsogó fiúkra igaz.

2012. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Dugd meg őket, ééés kész :D
2012. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én a fiúkkal vagyok így. Ül mellettem egy helyes srác a vonaton, megszólal a telefonja, felveszi, elkezd beszélni, és kiábrándulok belőle. Minden második szavuk gec -i, baz meg, ku.rv@, party, pia. Én sem vagyok kisangyal, de ilyen suttyókkal nem tudok mit kezdeni.
2012. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, pedig ez egy igazi férfi. Neki legalább van szókincse is! Sokan meg elvből kerülik azokat a lányokat, akik mellett nem lehet ellazulni, és kiondani amit ki kell, nem tudnák magukat adni, mindig lépésről lépésre moderálni kéne magát, annyira koncentálni,hogy mit ne mondjon ki. ÁÁhh agyrémek az ilyen nagyon szörnyen vallásosra nevelt nők.
2012. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha ezt nekem írtad, mellé találtál, de nagyon:) Semennyire nem vagyok vallásos, szoktam káromkodni, szoktam bulizni, részeg is szoktam lenni, gyakran a barátommal rúgunk be, másnap meg röhögünk egymáson. Nem ezzel van a baj. De ha valaki melletted ez előbb írt szavakon kívül mást nem képes kimondani, nyerít mint valami ló, mindezt jó hangosan, hogy lehetőleg mindenki hallja, arról nem tudok mást gondolni, mint azt, hogy primitív.
2012. nov. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Oké, előbb kaptál egy pirosat, most kompenzáltalk egy zölddel :)) szóval így már érthető. Azt hittem valami papnak a lánya vagy :P Vagy valami suliigazgatóé. Azok a lányok szoktak ilyen rövid pórázon nevelek lenni,hogy nem bírja a kics szivecskéjük a durván szókimondó stílust. Elárulom, nem ezen áll vagy bukik a bunkóság fogalma, hanem hogy hogyan állsz hozzá a másikhoz. De mint olvasom, tudod te ezt. Az viszont se férfitól, se nőtől nem szimpatikus számomra ,hogy alkoholizálsz, de ez már a magánügyed, közöm nincs hozzá, te tudod. Az alkohol öl, butít nyomorba dönt ugyanis, a vulágris beszédnek nincs hátránya :D
2012. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!