Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok! Unalmasak ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Unalmasak ezek a dolgok, vagy szeretitek, ha 1 fiu odamegy hozzatok. Es ha igen akkor mit mondjon? !

Figyelt kérdés

pl. szorakozohely v disco ! ha 1 fiu odamegy hozzatok.persze nem valami reszeges idiota, akkor az titeket zavar v nem , mondjuk ha baratnoitekkel vagytok!?

es ha odamegy es OK. akkor mirol szeretnetek rola beszelgetni ? es mennyire nezitek meg a kulsejet( amugy en viszonylag jol nezek ki, csak kerdezem) , vagy inkabb nem iteltek amig nem beszelgettek vele 1 kis ideig. ? lanyok vallaszat kerem ..... koszi elore is.


2009. márc. 18. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
engem pl nem zavar,sőt örülök neki:) vmit persze számít a külső,mert nekem az első benyomás fontos,de én mindenképpen bezségetek azzal aki leszólít,mert még lehet jófej is:)am h miről beszéljen..a lényeg hogy ne maradjon csöndben,ha már egyszer ő szólított le,és érdeklődjön irántam,kérdezgessen,az mindegy miről:) (bizonyos határokon belül perzse)
2009. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha rossz kedvem van akkor ne jöjjön oda hozzám egy fiu se!:Dde az a kisugárzásomon is látszik így olyankor nem isprobálkoznak.Buliba meg nem megyek rossz kedvüen.Következtetés:én örülök ha odajön hozzám egy fiú(persze ha singli vagyok)Nekem valamilyen szinten fontos a külső.Tehát legyen mindenképp ápolt,az nagyon fontos számomra.NEkem bejönnek a szépfiúk,de csak ha kedvességgel és humorral van megspékelve.Azt hogy miről beszélnék vele azt nem lehet behatárolni.Mivel(jelen esetben) a fiu jön oda így neki kell mondania valamit,és arra én majd reagálok valamit.ÉS elindul a beszélgetés.
2009. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem részeg és be is jön én adok neki esélyt... a beszélgetés meg ugyis jön magától ha nem akkor onnatól fogva nem fog működni a dolog ha már a beszélgetés se megy! Ha a lányt érdekled ő is fog felhozni témákat! Velem pl bármiről lehet beszélni de szeritnem ezzel sok más lány is így van :) Szóval hajrá és kezdeményezz, merj odamenni mert azért jó dolog a lovagiasság ;)

Kezdhetsz igy is: szeritned miylena buli? hogy érzed magad? Én erre válaszolnék ha bejön a srác... :) és a beszélgetés elindult

2009. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem nagyon sokszor előfordult, hogy leszólítottak idegen srácok. Kár, hogy a fele részeg volt! -.-'

Ha bejön a srác adok neki esélyt, ha nem, akkor is lehet normális, és ki tudja, lehet, hogy jó haverok leszünk! A lényeg, hogy ne akarj az első 10 perc után smárolni, mert ez riasztó. Kivéve ha egy könnyűvérű kis libát néztél ki..

Top 4 téma:

*Kérdezzgesd róla(kor,hol lakik,hobbik,suli,stb)

*Hívd el táncolni.Akkor még beszélgetni se kell! ;)

*Kérdezd meg, hogy van e barátja. Hogy miért? Mert ha nincs, képbe jöhetsz te, ha pedig van, gyorsan felszívódhatsz, mielőtt balhé lesz..:)

*Milyen gyakran jár erre a helyre, honnan ismeri, stb.

2009. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha odajön hozzám a srác..Csak ne legyen nagyon részeg... Persze, fontos az első benyomás de a beszélgetés is lényeges...:P
2009. ápr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!