Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti is így csináltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is így csináltatok volna az ő helyében? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

szombat délután találkoztam a barátnőmmel és sétáltunk a közeli parkban, majd mikor egy rejtett zughoz értünk, csókolózni kezdtünk, én elkezdtem fogdosni közben a fenekét és benyúltam a bugyijába de ő azt mondta hogy ettől ő k.rvának érzi magát és otthagyott. szerintetek felhívjam vagy akkor most vége mindennek?

15/F és a barátnőm is 15


2009. aug. 17. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, hogy ne haragudjon és többet nem fordul elő ilyen, esetleg csak akkor ha ő akarja. Szerintem ha ezen úgy megsértődik, hogy vége legyen, akkor nem is ért sokat az egész.
2009. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ott is hagyott? az nem jó...ienen max leállíthatott volna ...nem kellett volna elmennie...de azért hívd fel:D
2009. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem is hívd fel! Bár nem értem h ezen miért kell így megsértődni, hisz a pasija vagy :/ ...de hát ő tudja.:(

Hívd fel, kérj tőle bocsánatot, és ennyi!

14/L

2009. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ha velem tetted volna ezt, és imádlak, és már lefeküdtünk régebben, akkor ott is megtettem volna:D


de ha ez őt zavarta, az az ő dolga, mindenesetre hívd föl, és kérj tőle bocsánatot.

2009. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

még nem feküdtünk le

köszi a válaszokat

2009. aug. 17. 14:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen ebben a korban nem csodálom. Még nem érzi magát abban a helyzetben, hogy ilyen dolgokat csináljatok/csináljanak vele. A "k*rvának érzi magát" verzió kamu, ezzel csak azt leplezte, hogy még kicsi ehhez és/vagy szégyenlős.

Amúgy meg jó nagy p*na volt, hogy ott hagyott ez miatt. Én ezért elbeszélgetnék vele.

2009. aug. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

én is megsértődtem volna ma xd

csak én lehet azért nem hagytalak volna ott:)

csak mondtam volna neked h azért ezt nem kéne

15/L

2009. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem nem elhanyagolható információ, hogy mennyi ideje jártok? A 14 éves kiscsaj is nagyban osztja az igét, hogy így meg úgy. Nem mindenkinek elég az, ha pasija van, azért kíváncsi lennék, hogy veled hányszor fordult elő ilyen, hogy ekkora nagy élettapasztalatod van. Ha három nap után benyúlt volna a barátom a bugyimba, lehet, hogy nem hagyom ott, de mondjuk elbeszélgettem volna vele erről, hogy ugyan mi a retkes f*szt gondol, hogy ennyi idő után benyúlkál. Attól függetlenül, hogy én nem járok fűvel-fával, hogy legyen egy "pasim", hanem csak azokkal, akikkel kapcsolatban érzem, hogy nem három hónapos járásról van szó. Szóval mielőtt elítélitek a csaját, nem ártott volna ezt megkérdezni.


17/L

2009. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én nem hagytalak volna ott :D hanem én is benyúltam volna neked xd neeem xd nem vok olyan de benne vagyok az ilyesmikben HA szerelmes vagyok.
2009. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Beszélj vele ha nem bocsájt meg akkor hagyd a francba,keress másikat,fiatal vagy még,ráérsz!

Ismered azt a mondást hogy oly sok hal van az nagy balatonban?gondolkozz ezen :D

2009. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!