Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Göndör hajú babák anyukái!...

Göndör hajú babák anyukái! Hogy csináltátok? Hogyan csináljam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
1 éves kisfiam haja nagyon hosszú, de csak fent. Hátul nem. Hátul és oldalt nagyon göndör fürtjei vannak. A haja hosszú része végei kunkorodnak picit. Szeretném hogy megmaradjon a göndörség és félek levágni a haját fentről. A férjemnek nagyon hullámos göndör haja volt. Na de jön a meleg.. már így is néha felgumizom Neki. Le merjem vágni, vagy inkább ne? :D A haja hossza kb 15-20 cm.
2011. márc. 27. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne viccelj... :)

Persze vágd le neki nyugodtan.Ha göndör haja van,nem fog kiegyenesedni a vágástól... :)

Egy fodrász anyuka

2011. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igy van, ha göndör a haja, úgyis visszagöndörödik, ha rövidebb. Ha meg nem az a göndörség is ki fog belőle menni.
2011. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha göndör haja lesz ténylegesen, akkor nem tűnik el a vágástól. Ha meg csak babahaj, akkor nem tarthatod meg örökké, hogy göndör legyen neki. Vágd le és kész. Elvégre fiú.
2011. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vágd le neki akkor is ha sajnálod,hogy eltűnnek a göndör fürtök.

Nekem kislány koromba gyűrű göndör hajam volt.Egészen 3-4 éves koromig.Aztán kiegyenesedett.

A kisfiamnak is göndör haja van.Még nem volt vágva,csak a fufruja,hogy ne lógjon a szemébe.De amint kicsit melegebb lesz le fogjuk vágni neki.

Küldök képet neked privátba a kisfiamról.

2011. márc. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is gyurus hajam volt kb 3-4 eves koromig. A kisfiamnak is egyre inkabb gondor, de csak a tetejen,oldalt es hatul. Elol mar vagtam a frufrujabol, mert nagyon hosszu. Ha kijon a meleg levagom neki a tobbi helyen is, bar en is sajnalom a draga kis gondor furtjeit.
2011. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányomnak volt gyűrűs haja. 1 évesen le kellett vágni, mert össze-vissza nőtt. Még göndörebb lett az új haj. Aztán 4 éves korára teljesen kiegyenesedett.
2011. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Már csak azt nem tudom, hogy-hogy fogom levágni. Mert amikor a frufruját vágtam, akkor nagyon harcolt. Fodrászhoz pedig nem viszem még.


Kedves fodrász anyuka!


Hogy csináljam? :)

2011. márc. 28. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!