Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Tetszett már nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tetszett már nektek alacsony fiú, ha igen miért?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy elég buta kérdés, mert ha tetszett nekik, akkor valószínű nem látták rondának az adott fiút.
2012. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tetszett egyszer. és azért mert tetszett :D én nem tetszettem neki mert kövér voltam.

pff ennyit róla :DD

2012. nov. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tetszett sőt, most is tetszik, és szeretem is őt, de ő ezt nem tudja..azt hiszi utálom.. ahj pedig ha tudnáá:'(
2012. nov. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most is egy alacsony srác tetszik, bár mivel én is nagyon kicsi vagyok, így magasabb nálam :) És hogy miért? Mert nagyon szeretnivaló a stílusa :)
2012. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Soha nem tetszettek az alacsony fiúk, aztán nem rég megismertem egyet. Bele vagyok zúgva :D

Mondjuk az is kérdés, kinek mi az alacsony.

2012. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is alacsonyabb fiu tetszik. Hogy miert? Nagyon aranyos, jofej, vicces es nem utolso sorban igencsak jokepu. Tavaly meg azt gondoltam rola, hogy egy egoista pocs. Aztan nemreg megismertem. Joba lettunk, es most barmit megtennek erte. Nagyon meglepodtem magamon, mert nemreg a 20-on eves, magas pasik jottek be. Erre jott egy 17 eves, aki velem egymagas, talan 1-2 centivel alacsonyabb is. 16/L
2012. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!